ОІ-24. Словенія перемогла Францію, збірна США виграла у Японії

До завершення групового етапу чоловічого волейбольного турніру залишилося провести два матчі

У п'ятницю на чоловічому волейбольному олімпійському турнірі відбулися чотири поєдинки третього заключного туру групового етапу.

Мабуть, найцікавішою вийшла зустріч збірних Словенії та Франції у групі А. Словенці взяли дві партії та вели у третій 24:22. Однак господарі Олімпіади зуміли вибратися з важкої ситуації, зрівняли рахунок, а потім здобули перемогу в цьому сеті 27:25 і у наступному 25:22. І все ж таки на тай-брейку команда Словенії довела цей поєдинок до переможного результату 15:11.

У групі В збірна Бразилії, яка до цього зазнала двох поразок поспіль, без особливих проблем розібралася з Єгиптом 3:0. Найімовірніше, бразильці вийдуть до чвертьфіналу з третього місця.

І, нарешті, у групі С Німеччина у трьох сетах розібралася з Аргентиною, а збірна США обіграла Японію 3:1.

Група С

Таким чином, до чвертьфіналу вийшли збірні Словенії, Франції, Італії, Польщі, США, Німеччини, що посіли перші та другі місця в групах, а також Бразилія, яка точно опиниться серед двох найкращих серед тих, які займуть треті місця. На одну вакансію, що залишилася, претендують Сербія (якщо виграє у Канади 3:0) і Японія.

Два заключні матчі чоловічого турніру пройдуть у суботу 3 серпня.

Польща - Італія (група В)
Канада - Сербія (група А)

КАЛЕНДАР І РЕЗУЛЬТАТИ ЧОЛОВІЧОГО ВОЛЕЙБОЛЬНОГО ОЛІМПІЙСЬКОГО ТУРНІРУ

Ігор Заржицький Sport.ua
По темі:

Волейбол | 31 липня 2024, 21:15 0

Поки що залишається під питанням вихід із групи триразових олімпійських чемпіонів бразильців