Ліга конференцій. Драма для Бєсєдіна. Підсумки 2-го раунду відбору, пари Q3

Увечері 1 серпня відбулися матчі-відповіді 2-го раунду кваліфікації ЛК

Увечері 1 серпня відбулися матчі-відповіді 2-го раунду кваліфікації (Q2) Ліги конференцій 2024/25.

Всі яскраві моменти доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Житомирське Полісся програло і другий матч у протистоянні з Олімпією з Любляни (0:2 на виїзді, 1:2 удома).

Команда Ордабаси з Казахстану вирвала драматичну перемогу в клубу Діфферданж із Люксембургу.

Після поразки у першому матчі (0:1) господарі поля зуміли на 82-й хвилині врятувати гру (3:2). В овертаймі сталася справжня драма. Команда Ордабаси не реалізувала пенальті на 105+4 хвилині, але згодом після вилучення у суперника забила на 117-й хвилині. Проте люксембуржці у меншості зрівняли рахунок у протистоянні на 120-й хвилині. Серію пенальті краще виконали господарі поля (4:3, пен. 4:3).

За команду господарів поля зіграли українці: Артем Бєсєдін (замінений на 61-й хвилині), Ігор Пластун (зіграв весь матч, отримав жовту картку), Євген Макаренко (залишив поле на заміну на 78-й хвилині).

У 3-му раунді кваліфікації чемпіони Казахстану зіграють із клубом Пюнік (Вірменія). Матчі Q3 Ліги конференцій пройдуть 8 та 15 серпня.

Ліга конференцій 2024/25

Другий раунд кваліфікації (Q2)

Матчі-відповіді, 1 серпня 2024 року

Полісся (Україна) - Олімпія Любляна (Словенія) - 1:2 (перший матч - 0:2)

Голи: Кушніренко, 1 - Флоруц, 11, Дурдов, 90+3

Ордабаси (Казахстан) - Діфферданж (Люксембург) - 4:3, пен. 4:3 (перший матч - 0:1)

Голи: Брюско, 24 (автогол), Тагіберген, 55, Садовський, 82, Турсунбай, 117 (пен) - Трані, 2, Жоржинью, 59, 120

Незабитий пенальті: Іслахман, 105+4 (Ордабаси)

Вилучення: Леандру, 105+3 (Діфферданж)