Анчелотті дав оцінку поразці Реала у спарингу з Міланом

Італієць – про невдачу в грі з італійським клубом

Головний тренер мадридського «Реала» Карло Анчелотті поділився емоціями від поразки команди в товариському матчі з «Міланом» (0:1), у якому, як відомо, ворота «галактікос» після перерви захищав українець Андрій Лунін.

«Спокійно проаналізував матч, не надавши поразці жодного значення. Мета тренера - допомогти гравцям першої команди набути фізичного тонусу, а молодим гравцям - отримати задоволення. Це була гра, в якій ми боролися, змагалися... Нам потрібно дещо поліпшити, але це нормально.

З Рюдігером і Модричем ми краще виглядали, але їх вистачило на 45 хвилин. Ми вже починаємо відновлювати гравців. Ті, хто починав із самого початку, такі як Лукас, Браїм, Себальос, показують хорошу форму», - розповів Анчелотті.

Мадридський «Реал» свій наступний літній спаринг проведе 4 серпня проти «Барселони».

Юрій Остроумов Джерело: Marca
По темі:

Футбол | 01 серпня 2024, 15:39 1

У ніч на 1 серпня королівський клуб поступився Мілану 0:1 у контрольному матчі в Чикаго