Команда Ротаня вилетіла з ОІ. Таблиці: Аргентина та Марокко йдуть далі

Команди України та Іраку залишають змагання Олімпіади

30 липня збірна України U-23 програла матч 3-го туру на Олімпіаді-2024 з командою Аргентини U-23 та вибула з турніру.

Зустріч відбулася у Ліоні на стадіоні «Парк Олімпік Ліонне». Аргентинці забили два м'ячі у другому таймі.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

У матчах 3 туру 30 липня Україна програла Аргентині (0:2), а команда Марокко розгромила Ірак (3:0).

Раніше команда Руслана Ротаня у першому матчі поступилася Іраку (1:2), а потім вирвала перемогу в меншості у Марокко на 90+8 хвилині (2:1).

Марокко та Аргентина вийшли до 1/4 фіналу, набравши по 6 очок. Обидві команди мають однакову різницю м'ячів (перший додатковий показник), однак особисту зустріч виграли марокканці (2:1), завдяки чому посіли перше місце.

Команди України та Іраку залишають змагання Олімпіади (по 3 очки).Команда Руслана Ротаня посіла 3-тє місце в групі, випередивши Ірак за різницею м'ячів.