Хто взяв золото у плаванні? Підсумки дня: розіграно 5 комплектів нагород

Давид Попович із Румунії виправдав статус фаворита на дистанції 200 м в/с

Увечері 28 липня на Олімпійських іграх 2024 в Парижі розіграно ще 5 комплектів нагород у плаванні.

Канадка Саммер Макінтош із гігантською перевагою виграла фінал на 400 м комплексним плаванням у жінок. Спортсменці з Канади лише 17 років.

Давид Попович з Румунії виправдав статус фаворита на дистанції 200 м вільним стилем у чоловіків, лише на дві соті секунди випередивши Меттью Річардса з Великобританії.

Томас Чеккон з Італії фінішним ривком випередив конкурентів у боротьбі за золото на дистанції 100 м на спині, підтвердивши статус лідера.

Тетяна Сміт із Південної Африки перемогла на дистанції 100 м брасом. У Токіо вона завоювала срібло на стометрівці під дівочим прізвищем Шунмейкер.

Моллі О'Каллаган досить несподівано виграла дистанцію 200 м вільним стилем, обійшовши в австралійській дуелі співвітчизницю Аріарне Тітмус. При цьому Моллі виграла перше золото Олімпійських ігор і четверте в сумі, встановивши новий олімпійський рекорд.