Адам Піті програв золото. У плаванні розіграно ще 3 комплекти нагород

Британець фінішував з однаковим часом із американцем Ніком Фінком

Увечері 28 липня на Олімпійських іграх 2024 в Парижі розіграно ще 3 комплекти нагород у плаванні.

Італійський плавець Ніколо Мартіненгі став олімпійським чемпіоном на дистанції 100 метрів брасом із результатом 59,03.

Знаменитий британець Адам Піті, 3-разовий чемпіон ОІ та 8-кратний чемпіон світу не зумів взяти золото. Піті та американець Нік Фінк фінішували з однаковим часом, і обидва здобули срібні медалі.

У фінальному запливі у жінок на 100 метрів батерфляєм перемогу здобула американка Торі Хаске, яка на 0,04 сек випередила співвітчизницю Гретхен Уолш.

Ще один фінал у плаванні відбувся на дистанції 400 метрів комплексним плаванням. Золоту медаль із олімпійським рекордом (4.02,95) завоював французький плавець Леон Маршан.