Олег ШЕЛАЄВ: «Із замінами Ротань теж не вгадав»

Колишній півзахисник збірної України – про невдалий старт українців на Олімпіаді

Колишній гравець національної збірної України Олег Шелаєв ексклюзивно для Sport.ua розповів, що не дозволило олімпійській збірній України уникнути поразки - 1:2 від футболістів Іраку на старті групового турніру Ігор-2024 в Франції:

- Несподіваний підсумок. Вчора були два різні тайми. В першому мені сподобалося, як діяли підопічні Руслана Ротаня. Єдине, що не вдалося,так це забити, хоча гольові моменти були.

Коли ж майже відразу після перерви вони вийшли вперед, то, на жаль, дуже швидко пропустили й суперник оговтався. Далі були гойдалки, нашим уже бракувало злагодженості в діях, чим й скористався опонент. Доводиться констатувати, що тренерський штаб українців десь не вгадав із замінами.

Після цієї неочікуваної невдачі й поразки фаворита групи - аргентинців від марокканців, боротьба за вихід до наступного раунду загострилася. В наступному турі українцям треба обов'язково перемагати марокканців. Інакше підопічні Руслана Ротаня можуть виявитися на цьому футбольному святі в Франції чужими.

Раніше ми розповідали про 10 футболістів, на яких варто звернути увагу на Олімпіаді-2024.