ТМ. Челсі без Мудрика не обіграв Рексгем, перемога Арсеналу над Борнмутом

Англійські клуби провели товариські поєдинки

Лондонський «Челсі» в рамках заокеанського турне по США провів спаринг із «Рексгемом» з Уельсу.

Гра, яка відбулася в Каліфорнії, завершилася внічию 2:2. «Пенсіонери» першими досягли успіху - гол забив Крістофер Нкунку, який за своєю ігровою позицією є конкурентом українського вінгера Михайла Мудрика. Утім, потім гравцям «Челсі» довелося відіграватися, що вони зробили лише під завісу зустрічі.

До слова, Мудрик у матчі на полі так і не з'явився.

Лондонський «Арсенал» помірявся силами з «Борнмутом».

Поєдинок, який побачили в американському Карсон-Сіті, приніс нічию 1:1 в основний час. А в серії післяматчевих пенальті з рахунком 5:4 перемогли «каноніри».

За «Арсенал», починаючи з 62-ї хвилини, грав українець Олександр Зінченко. У післяматчевих 11-метрових він став автором одного з голів своєї команди. За «Борнмут» у старті весь матч відіграв Ілля Забарний, який на 33-й хвилині відзначився попередженням.