Голкіпер олімпійської збірної України у перерві матчу з Іраком дав коментар

Георгій Єрмаков оцінив перший тайм українців на старті Олімпіади-2024

24 липня відбувається матч 1-го туру олімпійського футбольного турніру у групі В між збірними України U-23 та Іраку U-23.

Після першого тайму рахунок 0:0. У перерві поєдинку запасний голкіпер Георгій Єрмаков оцінив 45-хвилинку підопічних Руслана Ротаня:

«Я бачу, що на полі хвилювання немає, і гра гарно йде. Проте потрібно пам'ятати, що це футбол, і гра може перевернутися у будь-який бік. Треба продовжувати грати, як грали, і навіть краще.

Суперник непростий. Грає у низьку оборону, в чотири захисники. Але мені подобається, як виглядає збірна України. Гадаю, нам потрібно продовжувати, як ми й почали», - сказав Єрмаков.

Данііл Агарков Джерело: Суспільне Спорт
По темі:

Олімпійські ігри | 24 липня 2024, 22:19 13

Захисник олімпійської збірної України прокоментував рішення рефері у матчі з Іраком