Суркіс оцінив гру Піхальонка, який у дебютному матчі за Динамо забив гол

Олександр вийшов на 2-й тайм поєдинку Q2 ЛЧ 24/25 проти Партизана та забив м'яч на 90+2-й

​23 липня відбувся перший матч другого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів 2024/25 між командами Динамо та Партизан.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Поєдинок пройшов на стадіоні Арена-Люблін. Гра завершилась із рахунком 6:2 на користь українського колективу.

Після завершення зустрічі президент київського клубу Ігор Суркіс в інтерв'ю прес-службі оцінив гру Олександра Піхальонка:

«Піхальонок - це креатив, він може на футбольному полі все. Він може віддати пас, він може забити, він може відібрати м'яч», - сказал Суркіс.

Для Піхальонка зустріч із «Партизаном» була дебютною в офіційних поєдинках «біло-синіх». Він з'явився на полі у другому таймі та зумів забити на 90+2-й, встановивши остаточний рахунок у грі.