ТМ. Фіаско Боруссії Д, перемога Бенфіки з Трубіним, нічия Борнмута

Європейські клуби ведуть підготовку до нового сезону 2024/2025

У неділю, 21 липня, європейські клуби в рамках підготовки до старту нового сезону 2024/2025 рр. провели чергові товариські матчі.

Своїх шанувальників шокувала дортмундська «Боруссія», яка під час азіатського турне помірялися силами з командою «Патхум Юнайтед» із Таїланду і зазнала розгромної поразки з рахунком 0:4.

Лісабонська «Бенфіка» провела поєдинок з іспанською «Альмерією» і здобула перемогу - 3:1. Ворота португальського клубу до перерви захищав українець Анатолій Трубін. Зіграти на нуль йому не вдалося - на 23-й хвилині іспанці першими в матчі досягли успіху.

Як і дортмундська «Боруссія», неприємно здивував «Марсель», під орудою екснаставника донецького «Шахтаря» Роберто де Дзербі. Провансальці програли скромному «Німу» - 0:2.

Відзначимо нічию «Борнмута» в поєдинку з валлійським «Рексхемом» - 1:1. Українець Ілля Забарний у складі «вишень» на полі не з'являвся.

Також унічию 1:1 завершився матч, у якому зустрічалися римський «Лаціо» і «Трієстина».