Євро-2024 U-20. Україна програла Ізраїлю та посіла підсумкове 22-е місце

Українці завершили виступи на юніорському чемпіонаті Європи

Збірна України U-20 поразкою від команди Ізраїлю завершила свої виступи на юніорському Євро-2024 з гандболу, що проходить у Словенії.

Перший тайм «жовто-сині» завершили з мінімальним відставанням, але після перерви Ізраїль почав відриватися і зрештою виграв з перевагою у вісім м'ячів. У цьому матчі лідери збірної України Микола Процюк та Андрій Касай не змогли показати високу результативність - на двох закинули 11 м'ячів із 22 кидків. А в ізраїльтян знову виявив себе воротар Таль Пелед - 12 сейвів із 33 кидків по його воротах. Таким чином, збірна України посіла підсумкове 22-е місце.

У другому матчі сітки за 21-24 місця збірна Греції обіграла команду Чорногорії. Перший тайм виграли чорногорці з різницею у два м'ячі, але до фінальної сирени греки були попереду з перевагою +3. А Цанос Батіс закинув 11 м'ячів із 13 кидків.