Норвегія U-19 – Україна U-19 – 0:0. Матч не йде у ворота. Відеоогляд матчу

Дивіться найкращі фрагменти поєдинку 2-го туру Євро-2024 U-19

Збірна України U-19 провела другий матч фінального турніру Євро-2024 U-19 - проти Норвегії (0:0).

Матч проти Норвегії пройшов у Белфасті на стадіоні «Сів'ю», причому на ньому був присутній президент УАФ Андрій Шевченко.

Поєдинок розпочався з наступу норвежців, які вже на 4-й хвилині мали шанс відкрити рахунок, але голкіпер зумів перевести удар Сандера Кілена в стійку. Суперник продовжував тиснути, і Владислав Крапивцов працював у воротах із максимальним завантаженням, раз по раз рятуючи збірну.

На 21-й хвилині травми зазнав Микола Огарков, замість нього на поле вийшов Іван Єрмачков. Ще за 5 хвилин знову мав шанс Сандер Кілен, однак і цього разу українцям допомогла стійка.

По перерві моменти створили й синьо-жовті. На 50-й хвилині м'яч після навісу від Тараса Михавка з лівого флангу полетів у дальній кут воріт, тож рятувати своїх довелося вже голкіперу норвежців. Згодом загрожували воротам Богданов і Ващенко.

Наприкінці зустрічі обидві команди мали шанси вирвати перемогу. Однак удар Гонстада головою після передачі з лівого флангу пройшов повз ближню стійку. Натомість Ващенко на третій компенсованій хвилині пробив із лівого флангу над воротами.

У результаті - зафіксована нульова нічия (0:0).