Колумбія у меншості переграла Уругвай у півфіналі Копа Америка 2024

Гра завершилася мінімальною перемогою колумбійців із рахунком 1:0

У ніч на 11 липня відбувся матч 1/2 фіналу Копа Америка 2024 між збірними Уругваю та Колумбії. Гра завершилася з рахунком 1:0 на користь колумбійців.

Єдиний гол на 39-й хвилині забив Джефферсон Лерма. Асист на нього віддав Хамес Родрігес, який оформив 6-ту гольову передачу на цьому турнірі, встановивши рекорд змагань за цим показником.

Наприкінці першого тайму з поля було вилучено захисника Колумбії Даніеля Муньоса, який отримав дві жовті картки.

Іменитий уругвайський форвард Луїс Суарес вийшов на поле лише на 67-й хвилині замість Гільєрмо Варели, але допомогти своїй команді так і не зумів.

У фіналі Кубка Америки Колумбія зіграє проти збірної Аргентини, яка днем ​​раніше здолала Канаду (2:0). Поєдинок відбудеться у ніч на 15 липня у Майамі о 03:00 за Києвом.

Уругвай проведе зустріч із канадцями за 3-тє місце. Матч пройде в ніч на 14 липня (03:00) у Шарлотті на цьому ж стадіоні.

Копа Америка 2024. 1/2 фіналу. 10-11 липня