Натан АКЕ: «У перші 10-15 хвилин ми грали дуже добре»

Захисник Нідерландів прокоментував вихід до півфіналу Євро

Захисник збірної Нідерландів Натан Аке поділився враженнями від виходу до півфіналу Євро після перемоги над Туреччиною (2:1).

«Нам потрібно було продемонструвати свій настрій. Поступаючись 0:1 цій команді, яка дуже сильна в обороні, яка так завзято бореться і за яку стільки вболівальників... Це була гарна нагода проявити себе.

У перші 10-15 хвилин або близько того ми знаходили вільний простір у середній лінії і грали дуже добре. Потім стало щось мінятись, нас загнали назад, і відшукувати його стало складніше. Але в другому таймі ми випустили вперед Вегхорста, стали часто надсилати м'яч у штрафний майданчик і підбираннями грали на других м'ячах. Завдяки цьому ми створили більше моментів і здобули більше свободи дій.

У нас на лаві запасних стільки гравців, які можуть вирішити результат зустрічі! Вони можуть допомогти довести гру до перемоги і створити моменти попереду. У нас дуже сильна команда», - сказав Аке.