ФОТО. Як Нідерланди вийшли до півфіналу Євро-2024

На стадії 1/4 «помаранчеві» обіграли Туреччину

6 липня у німецькому Берліні відбувся матч 1/4 фіналу Євро-2024 між збірними Нідерландів та Туреччини (2:1).

Перший тайм проходив у середньому темпі, однак на 35-й хвилині збірна Туреччини вийшла вперед завдяки голу Самета Акайдина. Другий тайм розпочався з тиску від «помаранчевих», проте й у турків були свої моменти. У середині другої половини гравець Туреччини Арда Гюлер пробив небезпечний штрафний, після якого м'яч влучив у штангу. Проте на 70-й хвилині нідерландці змінили хід зустрічі завдяки голу Стефана де Врея, який зрівняв рахунок. А вже через 6 хвилин «помаранчеві» вийшли вперед. Матч так і завершився з рахунком 2:1 на користь Нідерландів.

У півфіналі турніру Нідерланди зіграють з Англією. Зустріч відбудеться 10 липня і розпочнеться о 22:00.