У Туреччини замість Озджана та Йилдиза на поле війшли Йокушлу і Актюркоглу.

06 липня о 23:36 Олександр Снітко
76'

ГООООООООООООООООООЛЛЛ!!! 2:1!!!

Думфріс від правого кута штрафного вирізав простріл на дальню стійку і Мюльдюр у боротьбі з Гакпо зрізав м'яч у власні ворота!

06 липня о 23:33 Олександр Снітко
75'

Депай ліворуч увірвався до штрафного турків, але не зумів пробити.

06 липня о 23:32 Олександр Снітко
73'

У Нідерландів замість Аке та Рейндерса вийшли ван де Вен і Веєрман.

06 липня о 23:30 Олександр Снітко
70'

ГООООООООООООООООООООЛЛЛ!!! 1:1!!!

Після розіграшу кутового Депай навісив з правого флангу і де Врей з району 11-тиметрової позначки головою відправив м'яч у ворота!

06 липня о 23:28 Олександр Снітко
70'

Після закидання партнера Вегхорст злету пробив у ближній кут і Гюнок зіграв надійно!

06 липня о 23:27 Олександр Снітко
69'

Голландці контролюють м'яч.

06 липня о 23:25 Олександр Снітко
66'

МОМЕНТ!

Йилдиз пробив з-за меж штрафного з підбирання - Вербрюгген відбив м'яч перед собою і Вегхорст не дав супернику зіграти на добиванні!

06 липня о 23:22 Олександр Снітко
64'

Ван Дейк збив Йилмаза, зірвавши атаку турків.

06 липня о 23:21 Олександр Снітко
63'

Після прострілу Де Врея Гюнок забрав м'яч.

06 липня о 23:19 Олександр Снітко
60'

Гакпо засильно навісив з лівого флангу.

06 липня о 23:16 Олександр Снітко
58'

Схаутену надають медичну допомогу.

06 липня о 23:15 Олександр Снітко
57'

Депай з-за меж штрафного низом пробив у руки Гюноку.

06 липня о 23:14 Олександр Снітко

МОМЕНТ!

Гюлер пробив зі штрафного метрів з 25 і м'яч зачепив стійку!

06 липня о 23:13 Олександр Снітко
55'

Аке грубо зіграв проти Гюлера.

06 липня о 23:12 Олександр Снітко
54'

Після навісу Гакпо Вегхорст трохи не дотягнувся до м'яча!

06 липня о 23:10 Олександр Снітко
51'

МОМЕНТ!

Після закидання до штрафного Вегхорст головою скинув і Депай не зумів переправити м'яч у ворота!

06 липня о 23:08 Олександр Снітко
49'

Гакпо порушив правила на половині поля Туреччини.

06 липня о 23:05 Олександр Снітко
46'

У Нідерландів замість Бергвейна вийшов Вегхорст.

06 липня о 23:04 Олександр Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

06 липня о 22:48 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

06 липня о 22:46 Олександр Снітко
45'

Арбітр додав 2 хвилини.

06 липня о 22:45 Олександр Снітко
44'

Гакпо з рикошетом навісив у руки Гюноку.

06 липня о 22:43 Олександр Снітко
42'

Бергвейн з-за меж штрафного пробив набагато вище воріт.

06 липня о 22:40 Олександр Снітко
39'

Гра йде у центрі поля.

06 липня о 22:37 Олександр Снітко
35'

ГОООООООООООООООООООЛЛЛ!!! 0:1!!!

Після навісу з кутового ван Дейк вибив м'яч. Гюлер зіграв на підборі і від правого кута штрафного навісив на дальню стійку, звідки Акайдин переправив м'яч у ворота!

06 липня о 22:34 Олександр Снітко
34'

Йилдиз від лівого кута штрафного пробив набагато вище воріт.

06 липня о 22:33 Олександр Снітко
32'

Після навісу зі штрафного від Чалханоглу Вербрюгген кулаками вибив м'яч.

06 липня о 22:31 Олександр Снітко
30'

Сімонс грубо зіграв проти Мюльдюра.

06 липня о 22:29 Олександр Снітко
29'

Чалханоглу зробив закидання зі штрафного, і Бардакджи пробив набагато вище воріт.

06 липня о 22:28 Олександр Снітко
27'

Ван Дейк засильно зробив довгу передачу на хід Думфрісу.

06 липня о 22:26 Олександр Снітко
24'

У невисокому темпі йде гра.

06 липня о 22:22 Олександр Снітко
21'

Гюлер з кутового навісив у руки голкіперу.

06 липня о 22:21 Олександр Снітко
20'

06 липня о 22:17 Олександр Снітко
16'

Айкадину надають медичну допомогу.

06 липня о 22:15 Олександр Снітко
15'

Офсайд у Гакпо.

06 липня о 22:12 Олександр Снітко
12'

Думфріс засильно навісив з правого флангу.

06 липня о 22:11 Олександр Снітко
11'

Озджан з-за меж штрафного пробив вище воріт.

06 липня о 22:10 Олександр Снітко
10'

Простріл Гакпо від лівого кута штрафного не пройшов.

06 липня о 22:07 Олександр Снітко
7'

Захисники Туреччини заблокували удар з розвороту Депая з центру штрафного.

06 липня о 22:04 Олександр Снітко
4'

06 липня о 22:02 Олександр Снітко
2'

Депай увійшов до штрафного Туреччини і пробив набагато вище воріт.

06 липня о 22:01 Олександр Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

06 липня о 21:41 Олександр Снітко
06 липня о 21:39 Олександр Снітко
06 липня о 17:36 Олександр Снітко

В суботу, 6 липня, відбудеться чвертьфінал Євро-2024, в якому гратимуть національні збірні Нідерландів та Туреччини. Гра пройде в Берліні (Німеччина) на полі стадіону «Олімпіаштадіон», початок - о 22:00 за київським часом.

На груповому етапі збірна Нідерландів посіла третє місце у своїй групі. Після перемоги над Польщею в першому турі, «помаранчеві» зіграли внічию з Францією і програли Австрії у третьому турі. Незважаючи на цю поразку, вони вийшли до плей-оф, оскільки Польща достроково втратила шанси на вихід з групи.

У 1/8 фіналу Нідерланди зустрілися з Румунією, яка неочікувано посіла перше місце в групі Е. Румуни не змогли протистояти більш досвідченим суперникам, і Нідерланди перемогли з рахунком 3:0.

Туреччина показала добрі результати на Євро-2024, досягнувши 1/4 фіналу. На груповій стадії турки перемогли Грузію і Чехію, але програли Португалії, посівши друге місце у своїй групі. У 1/8 фіналу вони здолали Австрію завдяки видатній грі Меріха Демірала, який забив два голи, в тому числі найшвидший гол на стадії плей-оф в історії чемпіонатів Європи.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку Нідерланди - Туреччина.