Гравець Данії після матчу з Німеччиною розкритикував правила. Що не так?

Йоакім Андерсен – про суддівські рішення

Захисник збірної Данії Йоакім Андерсен поділився емоціями від суддівських рішень у матчі 1/8 фіналу чемпіонату Європи 2024 проти команди Німеччини (0:2).

Як відомо, на 48-й хвилині поєдинку арбітр скасував гол Андерсена через міліметровий офсайд, а за п'ять хвилин на користь німців було призначено 11-метровий удар після влучання м'яча в руку Йоакіму.

«Це, напевно, найбожевільніші хвилини в моїй кар'єрі. Забити такий важливий гол у такій важливій грі, а потім побачити, як усе руйнується на твоїх очах. Потім арбітр приймає таке рішення проти тебе... Це безумство. Тут не було ніякого пенальті.

Я не знаю, може, ми повинні бігати з руками за спиною, граючи у футбол. Він знаходиться за півметра від мене і вибиває м'яч мені в руку. Я не знаю, що ще можна зробити. Зараз із правилами явно щось не так. В АПЛ такий пенальті ніколи б не поставили. Як таке можна призначати в одному з найважливіших матчів... Я не розумію», - заявив Андерсен.

Нагадаємо, матч Німеччина - Данія зупинявся через грозу.