Мамардашвілі ловить м'яч після удару Ольмо.

Іспанці продовжують атакувати. Рахунок на їхню користь їх не заспокоює.

30 червня о 23:44 Юрій Остроумов
83'

ГООООЛ!

Ольмо!!!!! 4:1!!!! Ольмо впевнено та спокійно реалізував можливість збільшити перевагу Іспанії та влучно пробив у лівий ніжний кут.

30 червня о 23:42 Юрій Остроумов
81'

Заміни у Іспанії

Меріно замість Фабіано Руїса та Хесус Навас замість Карвахаля.

30 червня о 23:40 Юрій Остроумов
79'

Заміни у Грузії

Гвелесіані замість Квеквескірі та Зівзівадзе замість Мікаутадзе.

30 червня о 23:38 Юрій Остроумов
78'

Момент

Ольмо не б'є, а тикає м'яч з класно положення влучно до рук Мамардашвілі.

30 червня о 23:36 Юрій Остроумов
75'

ГОООЛ!

Ніко Вільямс! 3:1!!!!! Вінгер іспанців здійснив індивідуальний прохід та влучно пробив - без шансів для Мамардашвілі.

30 червня о 23:35 Юрій Остроумов
73'

Арбітр гол не зараховує - було положення поза грою.

30 червня о 23:34 Юрій Остроумов
73'

ГОООЛ!

Гвелесіані забтває у ворота своєї команди. Автогол! 3:1!

30 червня о 23:33 Юрій Остроумов
73'

Іспанці продовжують атакувати.

30 червня о 23:30 Юрій Остроумов
71'

Попередження

Попереджений Давіташвілі. За грубу гру.

30 червня о 23:29 Юрій Остроумов
70'

Фабіан Руїс пробив сильно та невлучно.

68'

Момент

Цітаїшвілі небезпечно б'є з меж штрафної площини. Хотів потрапити у ближній кут - вийшло сильно та невлучно.

30 червня о 23:26 Юрій Остроумов
66'

Заміна у Іспанії

Грімальдо замість Кукарельї та Оярсабаль замість Морати.

30 червня о 23:24 Юрій Остроумов
63'

Цітаїшвілі замість Чолошвілі та Давіташвілі замість Чакветадзе.

30 червня о 23:22 Юрій Остроумов
63'

Момент

Ямал небезпечно пробив з меж штрафної площини - з района 11-метрової позначки. Трошки невлучно.

30 червня о 23:20 Юрій Остроумов
60'

Ямал швидко розіграв м'яч з кута поля, після чого захист Грузії заблокував удар Ольмо.

30 червня о 23:17 Юрій Остроумов
57'

Іспанці зберігають за собою домінування.

30 червня о 23:16 Юрій Остроумов
55'

Мората б'є після передачу від Кукарельї - невлучно.

54'

Невлучний удар від Ямала.

30 червня о 23:14 Юрій Остроумов
52'

Ольмо замість Педрі.

30 червня о 23:12 Юрій Остроумов
51'

ГОООЛ!

Фабіан Руїс! 2:1!!!! З правого флангу Ямал виконав навіс до протилежної стійки, де на передачу відгукнувся Фабіан Руїс та пробив головою під Мамардашвілі.

30 червня о 23:11 Юрій Остроумов
50'

Момент

Ямал сильно пробив зі штрафного - Мамардашвілі зреагував. Але м'яч залишився у іспанців.

30 червня о 23:10 Юрій Остроумов
49'

Момент

Кварацхелія пробив по воротах Іспанії з центральної лінії поля. Трошки невлучно, а міг би відбутися гол-красень.

30 червня о 23:06 Юрій Остроумов
48'

Іспанці, як і до перерви, атакують великими силами.

30 червня о 23:05 Юрій Остроумов
46'

Фабіан Руїс б'є дуже невлучно з передачу Морати.

30 червня о 23:03 Юрій Остроумов

Розпочався другий тайм

30 червня о 22:49 Юрій Остроумов

Перший тайм завершено

45' +3

Вільямс з другої спроби навісив безадресно.

30 червня о 22:48 Юрій Остроумов
45' +3

Іспанці отримують право на кутовий та одразу на ще один корнер.

30 червня о 22:47 Юрій Остроумов
45' +2

Захист Грузії блокує удар Ямала.

30 червня о 22:46 Юрій Остроумов
45'

Додано дві хвилини.

44'

Мората грає поза правил. Це попередження.

30 червня о 22:44 Юрій Остроумов
41'

Заміна у Грузії

Алтунашвілі замість Кітеїшвілі.

30 червня о 22:43 Юрій Остроумов
41'

Арбітр підтверджує, що гол було забито правильно - 1:1 поки що.

40'

Арбітр вирішив перевірити гол за допомогою ВАР.

30 червня о 22:40 Юрій Остроумов
39'

ГОООЛ!

1:1!!! Родрі!!! Іспанський хавбек прийняв м'яч на лінії штрафної площини від Вільямса та другим дотиком влучно пробив у правий нижній кут.

30 червня о 22:39 Юрій Остроумов
36'

Ямал з кута поля виконав дуже сильну подачу. Буде удар від воріт.

30 червня о 22:37 Юрій Остроумов
35'

Момент

Мамардашвілі реагує та рятує Грузію після удару Кукурельї.

30 червня о 22:36 Юрій Остроумов
34'

Грузини розіграли стандарт без небезпечного продовження чи то завершення.

30 червня о 22:34 Юрій Остроумов
32'

Гравці збірної Іспанії продовжують тиснути на захист Грузії.

30 червня о 22:33 Юрій Остроумов
30'

Захист Іспанії заблокував удар Кочорашвілі з лінії штрафної площини. Потенційно могло бути небезпечно.

30 червня о 22:31 Юрій Остроумов
29'

Ляпорт виконує удар здалеку - неточно.

30 червня о 22:30 Юрій Остроумов
27'

Момент

Педрі пробив з лінії штрафної площини. Сильно, але невлучно - буде удар від воріт.

30 червня о 22:29 Юрій Остроумов
26'

Родрі б'є як з гармати - захисник Грузії приймає м'яч на себе, а Мората забігає у офсайд.

30 червня о 22:26 Юрій Остроумов
24'

Іспанці знову атакують великими силами.

30 червня о 22:25 Юрій Остроумов
22'

Момент

Фабіан Луїс б'є з середньої дистанції - Мамардашвілі грає впевнено та м'яч спокійно фіксує.

30 червня о 22:24 Юрій Остроумов
21'

Грузини починают частіше і частіше «стріляти» контрвипадами.

30 червня о 22:21 Юрій Остроумов
18'

ГООООЛ!

0:1!!! Ле Норман, автогол!!!! Грузія провела швидку контратаку та забила. Какабадзе з правого флангу виконав простріл. Перед Унаї Сімоном м'яч до власних воріт зрізав Ле Норман.

30 червня о 22:19 Юрій Остроумов
16'

Ще кутовий. Ямал подав - Лапорт пробил. Неточно, та й небезпечно.

30 червня о 22:16 Юрій Остроумов
14'

Черговий кутовий від іспанців. Але знову без небезпеки.

30 червня о 22:15 Юрій Остроумов
12'

Кутовий іспанці розіграли без загострення та небезпеки.

30 червня о 22:14 Юрій Остроумов
12'

Вильямс виконав удар з лінії штрафної площини - рикошет та буде кутовий.

30 червня о 22:13 Юрій Остроумов
10'

Володіння мячем: 86% на 14%.

30 червня о 22:12 Юрій Остроумов
8'

Іспанці тиснуть великими силами.

30 червня о 22:07 Юрій Остроумов
5'

Напівмомент після того, як Педрі проштовхнув м'яч до воріт Іспанії з меж штрафної площини - Мамардашвілі на місці.

30 червня о 22:05 Юрій Остроумов
4'

Педрі у положенні поза грою.

30 червня о 22:04 Юрій Остроумов
2'

Грузину у захисті. Схема у них 5-3-2, яка розрахована переважно на захист.

30 червня о 22:02 Юрій Остроумов

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ

30 червня о 22:00 Юрій Остроумов

До початку матча все готове.

30 червня о 21:45 Юрій Остроумов

У неділю, 30 червня, в Кельні на арені «Рейн Енергі Штадіон» відбудеться матч 1/8 фіналу чемпіонату Європи 2024 року, в якому зіграють збірні Іспанії та Грузії.

Стартовий свисток французького рефері Франсуа Летексьє пролунає о 22:00 за київським часом.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

У своїй історії національні збірні Іспанії та Грузії зустрічалися 7 разів. У цих матчах іспанці здобули 6 перемог, а грузинській команді вдалося один раз домогтися успіху. Було це в товариському матчі 2016 року. Перед фінальним турніром чемпіонату Європи Грузія виграла 1:0. Цікаво, що той єдиний гол забив Торніке Окріашвілі, відомий українським любителям футболу за виступами за донецький «Шахтар», маріупольський «Іллічівець» та одеський «Чорноморець».

В інших іграх незмінно сильнішими виявлялися іспанці, причому двічі у відборі на нинішнє Євро. За жеребом команди потрапили в одну відбіркову групу А. У Тбілісі грузини програли з розгромним рахунком 1:7, а у себе вдома у Вальядоліді іспанці перемогли 3:1.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Іспанія - Грузія.