ЧС-2024 U-20. Нідерланди обіграли Єгипет, Норвегія програла Угорщині

Завершилися два матчі основного етапу юніорського чемпіонату світу серед жінок

Завершилися перші два матчі основного етапу юніорського чемпіонату світу 2024 року з гандболу серед жінок, який проходить у Північній Македонії.

Збірна Нідерландів переграла команду Єгипту. Перший тайм пройшов у рівній, але не дуже результативній боротьбі та завершився внічию з рахунком 9:9. Після перерви нідерландкам вдалося взяти гру під контроль і в підсумку вони виграли з різницею у три м'ячі. Примітно, що Лоджін Осама Абдалла зі збірної Єгипту 14 разів кинула по воротах суперниць, але точними стали лише вісім кидків.

У паралельному матчі збірна Норвегії поступилася команді Угорщини. Угорки відразу взяли ініціативу до своїх рук і утримували її до фінальної сирени, яка зафіксувала їхню перемогу з різницею у п'ять м'ячів. Луца Чікош десять разів кидала по воротах збірної Норвегії, але закинула шість м'ячів, а у норвежки Марії Мьос п'ять точних кидків із 11.