Попередження: Кашія, 36, Гвелесіані, 82, Меквабішвілі, 83, Кочорашвілі, 90+5 - Цоуфал, 17, Провод, 39, Д. Юрасек, 47, Голеш, 53, Соучек, 81

Грузія: Мамардашвілі - Цитаішвілі (Лочошвілі, 62), Двалі, Кашия, Кверквелія (Гвелесіані, 82), Какабадзе - Давіташвілі (Чакветадзе, 62), Меквабішвілі (Квілітая, 88), Кочорашвілі - Кварацхелія (Лобжанідзе, 82), Мікаутадзе (Квілітая, 88).

Запасні: Гугешашвілі, Зівзівадзе, Квеквескірі, Кітеішвілі, Алтунашвілі, Шенгелія, Табідзе, Сігуа.

Чехія: Станек - Крейчі, Гранач, Голеш - Д. Юрасек (Шевчик, 82), Соучек, Провод (Барак, 82), Цоуфал - Гложек (Лінгр, 55), Шик (Хитіл, 68), Черни (М. Юрасек, 55).

Запасні: Коварж, Ярош, Зіма, Вітік, Кухта, Доудера, Хори, Черв, Влчек, Шульц.

Арбітр: Даніель Зіберт (Берлін, Німеччина).

Стадіон: «Фолькспаркштадіон» (Гамбург, Німеччина).

22 червня о 17:58 Олександр Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

90' +5

МОМЕНТ! Лобжанідзе запустив удар із правого флангу штрафного на завершення контратаки вище воріт!

22 червня о 17:57 Олександр Снітко
90' +5

Спроба Кочорашвілі затягнути час.

22 червня о 17:54 Олександр Снітко
90' +2

Чехи наразі просто закрили суперників у чужому штрафному.

90'

Наступний потрійний свисток арбітра прозвучить щонайменше через п'ять хвилин.

22 червня о 17:50 Олександр Снітко
88'

Квілітая вийшов замість Мікаутадзе.

22 червня о 17:48 Олександр Снітко
85'

Чехи нагнітають атмосферу в чужому штрафному своїми подачами.

83'

Меквабішвілі зіграв грубо в центрі поля проти Лінгра.

22 червня о 17:47 Олександр Снітко
82'

Гвелесіані з появи на полі вже з карткою.

22 червня о 17:46 Олександр Снітко
82'

Хвічу поміняли на Лобжанідзе.

82'

Гвелесіані з'явився замість Кверквелії.

22 червня о 17:44 Олександр Снітко
82'

Замість Давіда Юрасека вийшов Шевчик.

82'

Провода замінили на Барака.

22 червня о 17:43 Олександр Снітко
81'

Соучек підкатом у центрі поля зачепив ноги Хвічі.

22 червня о 17:42 Олександр Снітко
79'

Контроль м'яча в центрі поля.

22 червня о 17:39 Олександр Снітко
76'

МОМЕНТ! Хитіл на завершення подачі з лівого флангу на ближню стійку головою в падінні пробив повз дальню стійку.

22 червня о 17:37 Олександр Снітко
74'

Тримається м'яч на половині Грузії.

22 червня о 17:34 Олександр Снітко
71'

Хвіча виконав удар із лівого флангу штрафного над воротами.

22 червня о 17:31 Олександр Снітко
68'

Замість Шика з'явився Хитіл.

22 червня о 17:28 Олександр Снітко
66'

МОМЕНТ! Удар із зони перед штрафним від Матея в правий нижній перевів у бік від воріт Мамардашвілі.

22 червня о 17:27 Олександр Снітко
64'

Грузини під тиском тримають м'яч на власній половині.

22 червня о 17:25 Олександр Снітко
62'

Цитаішвілі замінили на Лочошвілі.

22 червня о 17:24 Олександр Снітко
62'

Чакветадзе грає замість Давіташвілі.

61'

МОМЕНТ! Знову пішла подача кутового з правого флангу на ближню стійку, де Крейчі головою пробив повз дальній каркас воріт.

22 червня о 17:21 Олександр Снітко
59'

ГГГГГГГГГОООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Лінгр на ближній замикав головою подачу кутового з правого флангу, але влучив у дальній каркас воріт ,після чого Шик добив у порожні.

22 червня о 17:20 Олександр Снітко
57'

МОМЕНТ! Хвіча провів контратаку через центр поля, після чого перед штрафним відіграв ліворуч на Меквабішвілі, а той не влучив у дальній.

22 червня о 17:18 Олександр Снітко
55'

На заміну Черни вийшов Матей Юрасек.

22 червня о 17:17 Олександр Снітко
55'

Лінгр вийшов замість Гложека.

55'

Черни в офсайді під час передачі до правого флангу штрафного.

22 червня о 17:15 Олександр Снітко
53'

Поштовх у спину від Голеша проти Хвічі в центрі поля.

22 червня о 17:14 Олександр Снітко
51'

Меквабішвілі помилився з передачею через правий фланг атаки.

22 червня о 17:11 Олександр Снітко
49'

Контролюють м'яч Чехи на чужій половині.

22 червня о 17:09 Олександр Снітко
47'

Юрасек блокував Мікаутадзе на лівому фланзі атаки.

22 червня о 17:06 Олександр Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

22 червня о 16:51 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45' +5

МОМЕНТ! Удар Шика з центру штрафного в лівий нижній із-під захисника витягнув на кутовий Мамардашвілі

22 червня о 16:49 Олександр Снітко
45' +4

ГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Мікаутадзе з пенальті пробив у правий кут.

22 червня о 16:47 Олександр Снітко
45' +2

МОМЕНТ! Гранач рукою зупинив м'яч під час подачі штрафного з правого флангу від Хвічі.

45' +1

МОМЕНТ! Кашія отримав відскок від подачі із штрафного з правого флангу від Хвічі в центрі, після чого бив низом, але воротар відбив ногами.

22 червня о 16:46 Олександр Снітко
45'

Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме дві хвилини.

22 червня о 16:45 Олександр Снітко
44'

Спроба атакувати від Грузії на чужій половині.

22 червня о 16:42 Олександр Снітко
41'

Спроба Мікаутадзе заробити кутовий на лівому фланзі в боротьбі проти Крейчі була невдалою.

22 червня о 16:40 Олександр Снітко
39'

Провод атакував Мікаутадзе з фолом перед чужим штрафним.

22 червня о 16:36 Олександр Снітко
36'

Кашія зіграв у ноги Соучека перед чужим штрафним.

35'

МОМЕНТ! Цоуфал незграбно перевів повз ближню стійку власних воріт простріл Меквабішвілі з правого флангу штрафного.

22 червня о 16:35 Олександр Снітко
34'

Кочорашвілі в центрі поля збив Соучек.

22 червня о 16:32 Олександр Снітко
31'

Пішов повільний футбол від Чехії. Із одним лише запалом далеко не зайдеш.

22 червня о 16:30 Олександр Снітко
29'

Грузія тримає м'яч на власній половині під тиском.

22 червня о 16:28 Олександр Снітко
27'

Черни двічі постукався з партнерами в центрі штрафного в дрібний пас, але замість удару просто погладив м'яч.

22 червня о 16:25 Олександр Снітко
24'

ГОЛ СКАСУВАЛИ! Гложеку м'яч відскочив у руку, після влучання в обличчя.

22 червня о 16:24 Олександр Снітко
23'

ГГГГГГООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Аут Цоуфала з правого флангу долетів на дальню стійку для Гложека, той пробив у Мамардашвілі, але м'яч відскочив форварду в обличчя й полетів у ворота.

22 червня о 16:20 Олександр Снітко
19'

Відскок від захисника під час прострілу з лівого флангу від Юрасека пішов до рук Мамардашвілі.

22 червня о 16:18 Олександр Снітко
17'

Цоуфал збив Хвічу, коли той на фінті розвертався в центрі поля.

22 червня о 16:15 Олександр Снітко
14'

Навіс із лівого флангу завершився чимось накшталт удару головою від Шика, після чого Мамардашвілі перевів м'яч на кутовий.

22 червня о 16:13 Олександр Снітко
12'

Двалі блокував удар із зони перед штрафним від Провода, після чого Мамардашвілі забрав відскок.

22 червня о 16:10 Олександр Снітко
10'

Не було фолу від Крейчі проти Давітащвілі, коли той упав на правому фланзі штрафного.

9'

Прорив від Хвічі повз двох на лівому фланзі захисники таки зупинили.

22 червня о 16:08 Олександр Снітко
7'

Черни поцілив у захисника ударом від входу до правого флангу штрафного.

22 червня о 16:05 Олександр Снітко
4'

МОМЕНТ! Мамардашвілі парирував ще й удар Шика в дальній у розвитку атаки.

22 червня о 16:04 Олександр Снітко
3'

МОМЕНТ! Мамардашвілі видав два сейви від ударів Гложека та Шика з лівого флангу штрафного та добивання під поперечину відповідно.

22 червня о 16:01 Олександр Снітко
1'

Поштовх у спину Давіташвілі від Крейчі в центрі поля.

22 червня о 16:00 Олександр Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

22 червня о 15:15 Олександр Снітко
22 червня о 15:14 Олександр Снітко

У суботу, 22-го червня, відбудеться поєдинок 2-го туру групового етапу чемпіонату Європи-2024 у рамках групи F, у якому змагатимуться Грузія і Чехія. Матч пройде в Гамбурзі (Німеччина), на полі стадіону «Фолькспаркштадіон», початок о 16:00.

Грузія дебютувала на Євро кілька днів тому і відразу із забитим м'ячем, але в підсумку все одно поступилася Туреччині (1:3). Для команда Віллі Саньйоля це погана новина, оскільки квартет дуже складний і далі суперники легшими точно не стануть. Чехія - яскравий тому приклад. Майже вгризлися в результат проти Португалії, але клас дав про себе знати (1:2). У підсумку, дуель тих, хто програв, невдаха якої залишиться поза плей-оф з великою часткою ймовірності.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Грузія - Чехія.