Українці взяли командне срібло на ЧЄ-2024 зі стрибків у воду

Чемпіонат Європи з водних видів спорту проходить у Белграді

Збірна України здобула першу медаль на чемпіонаті Європи 2024 з водних видів спорту, який відбувається у сербському Белграді,

У перший змагальний день континентальної першості зі стрибків у воду українські спортсмени піднялися на п'єдестал пошани у командних змаганнях серед змішаних пар.

Данило Аванесов, Каріна Глижіна, Станіслав Оліферчик та Анна Письменська з результатом 357.00 бали стали срібними призерами.

Для Данила Аванесова та Каріни Глижіної це перша медаль дорослого чемпіонату Європи. Після 5-річної перерви Станіслав Оліферчик зумів знову піднятися на європейський п'єдестал пошани. Анна Письменська виборола 8-му медаль на своїй 15-й континентальній першості.

Чемпіонами Європи стала команда Іспанії (367.65 бали), третє місце - у представників Німеччини (352.30 бали). Змагання триватимуть до 23 червня.