Екстраліга. ХІТ впритул наблизився до чемпіонства

Кияни здобули другу перемогу над «Енергією»

Сьогодні, 9 червня, продовжилася фінальна серія української футзальної Екстраліги 2023/24 між столичним «ХІТом» та львівською Енергією.

У другому матчі перемогу знову здобула столична команда. Цього разу «Енергія» двічі виходила вперед, але «ХІТ» відігравався. При цьому до овертайму вони змогли перевести зустріч за хвилину до завершення основного часу. А у серії пенальті кияни виграли з мінімальним рахунком 4:3.

У серії за третє місце другу перемогу здобув івано-франківський «Ураган». Вже до сьомої хвилини «дракони» вели 2:0, але кияни змогли зрівняти - другий гол вони забили за п'ять хвилин до завершення основного часу. І цих п'яти хвилин «Урагану» вистачило, щоб забити третій та переможний гол.

Екстраліга 2023/24

9 червня

ФІНАЛ, матч 2

ХІТ (Київ) - Енергія (Львів) - 2:2 (1:1) (по пенальті 4:3). Рахунок у серії - 2:0
Голи: Сухов, 17, Абакшин, 39 - Цілик, 9, Теряєв, 37.