ВІДЕО. Так би з Україною. Ноєр результативно помилився у грі з Грецією

Голкіпер-ветеран провів далеко не зразковий поєдинок

У п'ятницю, 7 червня, відбувся товариський матч між збірними Німеччини та Греції.

Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь Бундестім, у лавах якої авторами голів стали Кай Гаверц і Паскаль Грос.

Німцям по ходу зустрічі довелося відіграватися - на 33-й хвилині греків уперед вивів Йоргас Масурас. Забити йому вдалося після того, як голкіпер Німеччини Мануель Ноєр не зафіксував м'яч, зреагувавши на дальній удар. Масурас на добиванні не розгубився.

📺 Відео моменту у Telegram

Варто згадати, що 3 червня збірна Німеччини провела спаринг із командою України, який приніс нічию 0:0. На 86-й хвилині зустрічі Ноєр також припустився помилки, але українці через офсайд ляпом голкіпера-ветерана не скористалися.

Раніше повідомлялося, що Мануель Ноєр виступив із заявою за підсумками матчу зі збірною України.