Михайлюк набрав очки. Бостон з перемоги над Далласом стартував у фіналі НБА

«Селтікс» на своєму паркеті обіграли «Маверікс»

У ніч із 6 на 7 червня у США стартувала фінальна серія плей-оф НБА сезону 2023/2024. «Бостон» на своєму паркеті приймав «Даллас».

Перші хвилини пройшли в рівній боротьбі, але потім «Селтікс» зробили неймовірний ривок, що дозволило виграти першу чверть - 37:20. Особливо постарався Крістапс Порзінгіс - латвієць набрав 11 очок і поставив 3 блок-шоти.

До великої перерви «кельти» збільшили перерву, але в третій чверті «Даллас» прийшов до тями і скоротив розрив до 8 очок - 64:72. У цей момент Джо Маззулла взяв тайм-аут, який допоміг господарям отямитися.

До кінця гри вони впевнено повернули солідну перевагу, що дало змогу догравати матч резервістам. Святослав Михайлюк отримав 3 хвилини ігрового часу, за які встиг набрати 2 очки (1/1 двоочкові).