Українські збірні взяли дві командні нагороди на ЧЄ U-23 з фехтування

Четвірка шпажисток виборола золото, а у шпажистів українці здобули бронзу

Українські фехтувальники завоювали дві командні нагороди у заключний день чемпіонату Європи з фехтування U-23 в турецькій Анталії.

Чемпіонками молодіжного ЧЄ-2024 стала українська четвірка шпажисток у складі: Емілі Конрад, Анна Максименко, Поліна Кулешова та Аліна Дмитрук.

У фіналі українські спортсменки здолали представниць Франції з мінімальною перевагою (45:43). Це перша командна нагорода найвищого гатунку в історії чемпіонатів Європи U-23. Для усіх, окрім Емілі Конрад, це перша в кар'єрі медаль молодіжної континентальної першості.

Бронзовими медалістами стала чоловіча команда шпажистів. У поєдинку за третє місце Андрій Опанасенко, Нікіта Кошман, Михайло Краснюк та Максим Перчук перемогли однолітків з Швейцарії - 45:36 на користь українського квартету. Для Михайла Краснюка та Максима Перчука це дебютні нагороди молодіжного ЧЄ.

Микола Степанов Джерело: НОК України