І знову гол Келсі. Цинциннаті у феєричному матчі обіграв Торонто – 4:3

Венесуельський форвард чудово виявляє себе у США

Орендований у «Шахтаря» 19-річний форвард Кевін Келсі забив черговий м'яч у футболці «Цинциннаті» у заокеанській MLS.

Цієї ночі (за київським часом) «Цинциннаті» на виїзді у вкрай напруженому, але дуже видовищному поєдинку вирвав перемогу у «Торонто» - 4:3.

Кевін Келсі вийшов у стартовому складі команди, провів на полі увесь матч, а на 55-й хвилині вивів свою команду вперед у рахунку (2:1), коли опинився першим на добиванні та влучним ударом вразив ворота суперника.

Наприкінці основного часу на табло була нічия 3:3, проте на 90+3-й хвилині «Цинциннаті» зусиллями 29-річного бразильця Сержио Сантоса таки вирвав перемогу.

Окрім забитого м'яча Келсі у звітному поєдинку ще й отримав жовту картку - на 90+10-й хвилині.

Для Келсі цей м'яч став вже третім у 5 матчах, зіграних у MLS. Раніше венесуелець вражав ворота «Коламбус Крю» та «Атланти Юнайтед».