Динамо у Львові вирвало перемогу в Руха та не пустило львів'ян у єврокубки

Відбувся матч 30-го туру УПЛ

У суботу, 25 травня, відбувся матч 30-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому зіграли львівський «Рух» і «Динамо» Київ.

Гра відбулася у Львові на стадіоні «Арена Львів». Перемогу з рахунком 2:1 здобув київський клуб.

Відкрили рахунок у матчі гості, Самба Діалло відзначився на 52-й хвилині, однак уже через дев'ять хвилин Роман Дідик рахунок у матчі зрівняв. На 77-й хвилині 19-річний Антон Царенко забив гол та приніс киянам перемогу.

«Динамо» завершило сезон УПЛ 2023/24 на 2-й сходинці з 69 очками. «Рух» в останньому турі втратив шанс кваліфікуватися у єврокубки, пропустивши вперед «Полісся» та «Дніпро-1», та посів підсумкову шосту сходинку з 49 очками.