Таблиці ЧЕ U-17. Кіпр програв Сербії. Україна втратила всі шанси на плей-оф

Синьо-жовті, зазнавши двох поразок, зіграють проти Кіпру в останньому турі

23 травня на Кіпрі другий матч на чемпіонаті Європи 2024 провела юнацька збірна України U-17.

Підопічні Юрія Мороза розпочали свій шлях у фінальному турнірі на Кіпрі поразкою від Сербії (0:1) і далі в Паралімні спробували виправити становище в поєдинку із Чехією.

Перший тайм пройшов за переваги підопічних Їржі Жилака. Вони одразу почали створювати моменти, заробляти кутові, а на 12-й хвилині Мудри відкрив рахунок із пенальті, який українці привезли собі самі. Українська команда відповіла неточним ударом Стрільчука. На 32-й хвилині синьо-жовтих виручив Макаренко, відбивши удар Пенкси з кількох метрів, пізніше чехи навіть забили, але з офсайду. Лише перед перервою голкіпера суперників перевірили Степанов і Дігтярь.

Другий тайм розпочався з удару Степанова вище цілі. На 57-й хвилині Шванцара пробачив українців, пробивши з льоту в стійку. Згодом партнери вивели сам на сам із кіпером Квачека, але Макаренко дуель виграв. Та вже за мить Ржегачек прострілив на дальню стійку, де Пенкса зумів проштовхнути м'яч у ворота.

Скоротити відставання українцям не вдалося. Натомість на 88-й хвилині Пенкса оформив дубль, знявши питання про переможця. У компенсований час Дігтярь реалізував зароблений Стрільчуком пенальті, тож у підсумку синьо-жовті програли з рахунком 1:3.

Зазнавши другої поразки поспіль, підопічні Юрія Мороза втратили шанси на вихід із групи, оскільки Кіпр програв Сербії (1:3). Заключний матч в групі, проти господарів із Кіпру, українці проведуть 26 травня.