Дивовижний порятунок харків'ян. Металіст 1925 та Полісся поділили очки

Нічия не була потрібна обом клубам

Команди вирішують кардинально різні завдання - «Металіст 1925» хоче уникнути вильоту, а «Полісся» має шанс вийти в єврокубки, тому втрата очок в сьогоднішньому матчі була зайвою для обох.

Матч проходив досить неординарно. Спершу швидко вперед вийшли харків'яни зусиллями Дениса Гармаша, але після того пропустили тричі через погану гру захисту, могли отримати у свої ворота і більше, але рятував воротар Мозіль.

А в другому таймі здавалося, що всі спроби підопічних Скрипника розіб'ються об житомирський захист. Так тривало до 90 хвилини, коли Моура все ж скоротив відставання в рахунку, а за дві хвилини приніс своїй команді нічию 3:3.

Ця нічия не порадувала нікого - конкуренти команд «Минай» і «Рух» виграли, внаслідок УПЛ і єврокубки від відповідно «Металіста 1925» і «Полісся» віддалилися. Але все вирішиться в останньому турі.