Стадіон: «Динамо» імені Валерія Лобановського

86'

Заміни у Динамо: Царенко замість Кабаєва, Беніто замість Буяльського.

01 травня о 17:15 Юрій Остроумов
84'

ГООООЛ! Шепелєв! 3:0!!!! Контрвипад киян. Пономаренко віддав на Волошина по центру, той потім перевів вліво на Шепелєва, який впевнено вразив вже пусті ворота гостей.

01 травня о 17:14 Юрій Остроумов
83'

Удар від Дахновського здалеку - несильно та невлучно.

01 травня о 17:11 Юрій Остроумов
80'

ГООООЛ! Пономаренко. 2:0!!! Буяльський з правого флангу знайшов попереду Волошина, той від ліцевої лінії відкинув м'яч на Пономаренка, який впевнено пробив під поперечину.

01 травня о 17:09 Юрій Остроумов
79'

Заміна у Вереса: Світюха замість Гайдучика.

01 травня о 17:06 Юрій Остроумов
76'

Заміна у Динамо: Пономаренко замість Ваната.

75'

Попереджений Кучеренко. За фол проти Кабаєва.

01 травня о 17:04 Юрій Остроумов
74'

Попереджений Ванат. Нападник заважав гравцям Вереса ввести м'яч у гру.

01 травня о 17:03 Юрій Остроумов
73'

Буяльський пробив зі штрафного на технику - вийшло дуже високо.

01 травня о 17:02 Юрій Остроумов
72'

Збили Ваната перед штрафною площиною Вереса. До воріт не більше 22 метрів.

01 травня о 17:00 Юрій Остроумов
70'

Заміна у Вереса: Шестаков замість Шарая.

01 травня о 16:59 Юрій Остроумов
69'

Контрвипад Вереса. Бущан зміг випередити Дахновського, на якого пішов пас від Кучеренка.

01 травня о 16:58 Юрій Остроумов
67'

Заміни у Вереса: Кучеров замість Кльоца, Кучеренко замість Кухарука.

01 травня о 16:56 Юрій Остроумов
66'

Заміна у Динамо: Шепелєв замість Ярмоленка.

64'

МОМЕНТ! Кутовий для Динамо. Дубінчак спрацював на команду. Відбувся розіграш, який завершився ударом Сироти - Ющишин врятував та потім зреагував на добивання від Попова.

01 травня о 16:53 Юрій Остроумов
62'

Кабаєв пробиває здалеку сильно - над поперечиною.

01 травня о 16:52 Юрій Остроумов
60'

Кутовий для Вереса. Кльоц подав на ближню стійку - там вчасно з'явився Караваєв та зіграв головою.

01 травня о 16:49 Юрій Остроумов
58'

Ющишин вчасно вийшов з воріт та забрав м'яч, випередивши Буяльського.

01 травня о 16:46 Юрій Остроумов
55'

МОМЕНТ! Бущан рятує Динамо після удару від Дахновського з лінії штрафної площини.

01 травня о 16:45 Юрій Остроумов
54'

Штрафний для Динамо. Пішов розіграш з подальшим навісом від Дубінчака - гості відбилися.

01 травня о 16:44 Юрій Остроумов
52'

МОМЕНТ! Мельник завадив Ванату акцентовано пробити по воротах Вереса - Ющишин м'яч забрав.

01 травня о 16:41 Юрій Остроумов
50'

Тепер отримав коліном Караваєв. Втім, павзи також немає.

01 травня о 16:38 Юрій Остроумов
48'

Бражко завдав удара Гайдучику зі спини. Нападник на газоні... Чи буде павза? Ні, гра продовжується. Гравець Вереса підвівся.

01 травня о 16:36 Юрій Остроумов

РОЗПОЧАВСЯ ДРУГИЙ ТАЙМ

Заміна у Динамо: Сирота замість Михавка.

01 травня о 16:35 Юрій Остроумов

Заміна у Вереса: Дахновський замість Шастала.

01 травня о 16:21 Юрій Остроумов

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО

01 травня о 16:20 Юрій Остроумов
45' +1

Бущан впевнено забирає м'яч після удара у виконанні Шарая.

01 травня о 16:19 Юрій Остроумов
45'

01 травня о 16:16 Юрій Остроумов
43'

Удар від Кухарука метрів з 18 - дуже не влучно.

01 травня о 16:13 Юрій Остроумов
40'

ГООООЛ!!! Ярмоленко. 1:0!!! Бражко зі штрафного пробив влучно у площину вороті крізь стінку з гравців Вереса. Ющишин зреагував, але Ярмоленко другим темпом влучно додав.

01 травня о 16:12 Юрій Остроумов
39'

Контратака Вереса «три в три». Але все завершилося після неточного паса Гайдучика на Шастала.

01 травня о 16:09 Юрій Остроумов
36'

Гості розіграли кутовий, але до завершення справу не довели.

01 травня о 16:08 Юрій Остроумов
35'

Гра відновилася. І майже одразу Гакман заробив для Вереса кутовий.

01 травня о 16:07 Юрій Остроумов
34'

Дубінчак кросом нокаутує Гакмана. У грі пауза.

01 травня о 16:05 Юрій Остроумов
31'

Швидкості у грі понизилися майже до нуля. Все якось повільно та монотонно.

01 травня о 16:01 Юрій Остроумов
28'

Гості «прочитали» задум Ярмоленка та Ваната, які хотіли пройти через центр поля.

01 травня о 15:58 Юрій Остроумов
25'

Простріл від Ярмоленка - м'яч зупиняється у скупченні гравців у штрафній площині.

24'

Азарт у нападі динамівців помітно зменшився.

01 травня о 15:54 Юрій Остроумов
21'

Подача Кльоца від правого прапорця - Бущан впевнено грає на виході.

01 травня о 15:53 Юрій Остроумов
20'

Подача Кльоц - Бущан на виході переводить м'яч на кутовий, але вже з іншого флангу.

01 травня о 15:52 Юрій Остроумов
20'

Після удара Шастала ти рикошета гості заробили кутовий.

01 травня о 15:51 Юрій Остроумов
18'

Кутовий біля воріт Вереса. Розіграш ударом з-за меж штрафної площини завершував Волошин - політ м'яча заблокували.

01 травня о 15:50 Юрій Остроумов
16'

Гості провели розіграш корнера. Втім, вийшло це у них без завершення.

01 травня о 15:49 Юрій Остроумов
16'

Гравці Вереса після кроса від Сміяна заробили кутовий.

01 травня о 15:44 Юрій Остроумов
12'

Захист Динамо блокує дальній удар від Кльоца.

11'

Буяльський падає у штрафній площині Вереса у боротьбі з Мельником. Арбітр пропонує командам продовжувати гру.

01 травня о 15:41 Юрій Остроумов
8'

Розіграш другого поспіль кутового перейшов у позиційну атаку Динамо.

01 травня о 15:40 Юрій Остроумов
7'

Після корнера у виконання Буяльського гравці Динамо отримали право на ще один кутовий.

01 травня о 15:39 Юрій Остроумов
7'

Ярмоленко заробляє кутовий.

5'

Ющишин забирає м'яч майже у ногах Ваната.

01 травня о 15:38 Юрій Остроумов
5'

Після ще однієї контратаки Вл.Шарай виконав сильний удар здалеку - дуже невлучно.

01 травня о 15:37 Юрій Остроумов
4'

Кльоц виконав крос. В штрафний площині піднялася свічка - Бущан м'яч забрав.

01 травня о 15:36 Юрій Остроумов
3'

Контратака гостей. Вони заробили штрафний - до воріт Динамо десь 40 метрів.

2'

Динамовці контролюють м'яч. Перед ними гравці Вереса розгорнули одразу два захисні ешелони.

01 травня о 15:33 Юрій Остроумов

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ

01 травня о 15:30 Юрій Остроумов

До початку матча все готове.

29 квітня о 10:28 Юрій Остроумов

У середу, 1 травня, відбудеться відкладений матч 5-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому стосунки з'ясують «Динамо» Київ і «Верес» із Рівного.

Гра відбудеться в Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Стартовий свисток у матчі пролунає о 15:30 за київським часом.

Київське «Динамо» в таблиці УПЛ посідає 2-е місце, маючи 57 очок після 25 ігор. У «Вереса» є 20 пунктів після 25 зустрічей і 14-та позиція.