Костюк програла 4-й ракетці світу у фіналі престижного турніру в Штутгарті

Після трьох фантастичних перемог Марта не зуміла продовжити свою казку на змаганнях у Німеччині

Українська тенісистка Марта Костюк (№27 WTA) не змогла виграти турнір WTA 500 у Штутгарті (Німеччина).

У матчі за титул українка поступилася Єлені Рибакіній з Казахстану (№4 WTA).

Штутгарт. Фінал
Марта Костюк (Україна) - Єлена Рибакіна (Казахстан) - 2:6, 2:6

Це була 3-тя зустріч тенісисток, українка виграла один поєдинок. У поточному сезоні Марта зіграла вже у другому фіналі категорії WTA 500, але обидва рази поступилася. Перший матч за титул у 2024-му був у Сан-Дієго, там українка програла британці Кеті Бултер (7:5, 2:6, 2:6).

На шляху до фіналу у Штутгарті українка виграла у трьох суперниць із топ-10: Чжен Ціньвень (№7 WTA), Коко Гофф (№3 WTA) і Маркети Вондроушової (№8 WTA).

З понеділка Костюк стане 21-ю ракеткою світу, оновивши особисте досягнення. У Чемпіонській гонці українка підніметься з 12-ї на 7-му сходинку.

Для Рибакіної це був п'ятий фінал у сезоні і третій титул, раніше вона брала титули в Брісбені і в Абу-Дабі. У півфіналі у Штутгарті Єлена зупинила на той момент чинну дворазову чемпіонку Ігу Свьонтек.

Володимир Клепач Sport.ua
По темі:

Футбол | 18 травня 2024, 02:30 17

Майбутня гра вже не має турнірного значення, але перемогти намагатимуться обидві команди