У Динамо замість Ваната та Ярмоленка вийшли Супряга та Діалло.

21 квітня о 19:37 Олександр Снітко
77'

ГОООООООООООООООООЛЛЛ!!! 3:0!!!

Буяльський відібрав м'яч у Таллеса, віддав до штрафного на Ваната, а той повернув Буяльському, який відправив м'яч у ворота!

21 квітня о 19:35 Олександр Снітко
75'

Буяльський отримав гірчичник.

75'

Ярмоленко з близької відстані бив п'ятою, але м'яч влучив у Смолякова!

21 квітня о 19:31 Олександр Снітко
72'

Ярмоленко ледь не забив, але теж офсайд.

21 квітня о 19:30 Олександр Снітко

УПЛ
70'

Ванат відправив м'яч у ворота, але арбітр свистнув офсайд у Вівчаренка, який робив передачу.

21 квітня о 19:28 Олександр Снітко
69'

Відмашка від Фортюне.

21 квітня о 19:26 Олександр Снітко
66'

Кияни ледь не заштовхали м'яч у ворота Полісся, але гості відбились!

21 квітня о 19:25 Олександр Снітко
65'

Андрієвський зі штрафного пробив у воротарський кут, і Кудрик у падінні відбив м'яч!

21 квітня о 19:23 Олександр Снітко
64'

Буяльському надають медичну допомогу.

21 квітня о 19:22 Олександр Снітко
63'

Кравець у підкаті в'їхав у Буяльського та отримав другу жовту картку.

21 квітня о 19:21 Олександр Снітко
62'

Тимчик м'яко навісив у руки Кудрику.

21 квітня о 19:20 Олександр Снітко
61'

Кравець збив Ваната та зірвав атаку Динамо.

21 квітня о 19:17 Олександр Снітко
57'

Буяльський з кута штрафного пробив несильно в руки Кудрику.

21 квітня о 19:15 Олександр Снітко
56'

У Полісся замість Тейлора на поле вийшов Смоляков.

21 квітня о 19:14 Олександр Снітко
54'

Тейлору надають медичну допомогу.

21 квітня о 19:10 Олександр Снітко
51'

ГОООООООООООООООЛЛЛ!!! 2:0!!!

Шапаренко прийняв передачу Вівчаренка у штрафному Полісся трохи лівіше центру і з рикошетом точно пробив у дальній верхній кут!

21 квітня о 19:05 Олександр Снітко
46'

У Полісся замість Козака та Мустафаєва на поле вийшли Фортюне та Таллес.

21 квітня о 19:04 Олександр Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

21 квітня о 18:49 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

21 квітня о 18:48 Олександр Снітко
45'

Ванат зіграв на перехопленні, після чого Андрієвський обвідним ударом не влучив у ворота!

21 квітня о 18:47 Олександр Снітко
44'

21 квітня о 18:44 Олександр Снітко
41'

Після навісу Тимчика Кудрик випередив Ярмоленка.

21 квітня о 18:42 Олександр Снітко
38'

Кушніренко грубо зіграв проти Ваната.

21 квітня о 18:40 Олександр Снітко
37'

Тимчик у підкаті заблокував удар Назаренка з кута штрафного.

21 квітня о 18:39 Олександр Снітко
36'

Передача Андрієвського до штрафного на Тимчика не пройшла.

21 квітня о 18:35 Олександр Снітко
32'

ГООООООООООООООООООЛЛЛ!!! 1:0!!!

Стрімка контратака Динамо: Ярмоленко віивів Ваната на побачення з Кудриком, і форвард пробив під голкіпером!

21 квітня о 18:34 Олександр Снітко
31'

За кутовими - 5:1.

21 квітня о 18:30 Олександр Снітко
27'

Михавко заблокував удар Козака з-за меж штрафного.

21 квітня о 18:29 Олександр Снітко
26'

Андрієвський з кута штрафного прострілив у руки Кудрику.

21 квітня о 18:27 Олександр Снітко
24'

МОМЕНТ!

Після навісу Шапаренка Михавко випередив Кудрика, але головою пробив вище воріт!

21 квітня о 18:26 Олександр Снітко
23'

Кравець заблокував удар Буяльського із забійної позиції!

21 квітня о 18:25 Олександр Снітко
22'

Кияни контролюють м'яч.

21 квітня о 18:21 Олександр Снітко
18'

Чоботенко заблокував удар Ваната з гострого кута.

21 квітня о 18:20 Олександр Снітко
17'

Кияни провели гостру атаку, яка призвела до кутового.

21 квітня о 18:18 Олександр Снітко
15'

Офсайд у Тимчика.

21 квітня о 18:13 Олександр Снітко
10'

Полісся провело контракту. Козака вивели на ударну позицію в штрафному майданчику. М'яч після пострілу атакувального півзахисника пролетів над поперечиною.

21 квітня о 18:11 Олександр Снітко
8'

Буяльський намагався пробити по воротах, захисник заблокував.

21 квітня о 18:08 Олександр Снітко
5'

За хвилину гравці Полісся двічі помилилися поблизу свого штрафного майданчика. Обидва рази динамівці мали нагоду провести гольову атаку, але гості не дозволили їм відзначитися.

21 квітня о 18:07 Олександр Снітко
4'

Кабаєв пройшов лівим флангом та навісив - гравець Полісся вибив м'яч.

21 квітня о 18:05 Олександр Снітко
2'

Динамо розпочало матч з активного пресингу

21 квітня о 18:03 Олександр Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

21 квітня о 17:57 Олександр Снітко
21 квітня о 17:56 Олександр Снітко
21 квітня о 17:04 Олександр Снітко

В неділю, 21 квітня, відбудеться поєдинок 25 туру Української Прем'єр-ліги, в якому гратимуть київське «Динамо» та житомирське «Полісся». Гра пройде в Києві на полі стадіону «Динамо» ім. В. Лобановського, початок - о 18:00.

Гра першого кола закінчилася сенсаційною перемогою «Полісся» з рахунком 3:2, причому «динамівці» грали тоді в більшості. Але пройшло вже багато часу, «Полісся» з претендента на чемпіонство стало командою, яка бореться за потрапляння в зону єврокубків. «Динамо» ж стабілізувало гру і результати і намагається не відпускати далеко донецький «Шахтар» в чемпіонській гонці, тому повторна втрата очок із житомирською командою явно не входить в плани підопічних Шовковського.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Динамо» - «Полісся».