Браїм ДІАС: «Видовищна гра для вболівальників, але Реал хотів перемогти»

Півзахисник мадридців – про перший чвертьфінал із «Манчестер Сіті»

Півзахисник «Реала» Браїм Діас прокоментував результат першого матчу чвертьфінальної стадії Ліги чемпіонів проти «Манчестер Сіті» (3:3).

«Це була видовищна гра для вболівальників та для всього світового футболу, але ми хотіли перемогти. Цього було можна було досягти, але «Манчестер Сіті» теж провів якісний поєдинок.

Ми мали моменти, але не закрили гру ще одним голом у відповідний момент, а потім «Сіті» відігрався й навіть вийшов уперед знову.

Однак на «Бернабеу» ви повинні грати до кінця. Тепер у Манчестері пройде дуже відповідальна для обох команд гра.

Чи справедливий результат? Насамперед це результат, тому він завжди справедливий, навіть якщо ми десь могли забити більше в першому таймі», - наводить слова Браїма Діаса офіційний сайт УЄФА.

Нагадаємо, поєдинок-відповідь між «Манчестер Сіті» та «Реалом» пройде 17 квітня в Манчестері.