Японія U-23: Кокубо - Огата (Учіно, 84), Баба, Сузукі, Секіне - Мацукі (Уенака, 80), Фуджіта, Аракі (Танака, 67) - Сато (Комі, 80), Сомено (Хосоя, 46), Ямада (Хіракава, 46).

Запасні: Фуджіта, Нозава, Ганда, Нішіо, Бангнаганде, Такаї, Кавасакі, Ямамото, Фуджіо.

Україна U-23: Фесюн (Єрмаков, 60) - Мартинюк, Дідик (Дячук, 60), Боль (Фарина, 46), Сич (Маценко, 71) - Шостак (Кулієв, 46), Желізко, Сігеєв - Шулянський (Кащук, 60), Кухаревич (Кулаковський, 71), Назаренко (Федор, 71).

Стадіон: «Мікуні Ворлд Стедіум» (Кіта-Кюшю, Японія).

90' +2

МОМЕНТ! Комі здалеку з лівого флангу пробив над поперечиною.

25 березня о 14:06 Олександр Снітко
90'

Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, чотири хвилини.

89'

Тримаємо м'яч у центрі поля на завершення гри.

25 березня о 14:00 Олександр Снітко
84'

Учіно вийшов замість Огати.

25 березня о 13:56 Олександр Снітко
80'

Фарина на кутовий блокував простріл Огати з лівого флангу штрафного.

25 березня о 13:55 Олександр Снітко
78'

Кащук із центру штрафного покотив на лівий фланг під удар Федору, але той спрямував м'яч над воротами.

25 березня о 13:53 Олександр Снітко
76'

ГОЛ! Дячук у підкаті зіграв перед штрафним, але м'яч потім відскочив на лівий фланг від Желізка й Танака розстріляв ворота.

25 березня о 13:50 Олександр Снітко
74'

Ніхто на дальній не завершив подачу Сато з лівого флангу.

25 березня о 13:48 Олександр Снітко
71'

Федор з'явився замість Назаренка.

71'

Замість Сича гратиме Маценко.

25 березня о 13:47 Олександр Снітко
71'

Кулаковський вийшов замість Кухаревича.

25 березня о 13:45 Олександр Снітко
70'

Фесюн на ближній перехопив простріл від лицьової на лівому фланзі штрафного від Сато.

25 березня о 13:44 Олександр Снітко
68'

Назаренко впав на лівому фланзі штрафного під час зміщення, але арбітр не зреагував.

25 березня о 13:43 Олександр Снітко
67'

Танака гратиме замість Аракі.

25 березня о 13:42 Олександр Снітко
65'

Дячук на лівому куті воротарського блокував удар Хіракави з передачі Аракі.

25 березня о 13:38 Олександр Снітко
62'

Дячук устиг вибити м'яч із штрафного під тиском на тлі невдалої обробки.

60'

Дідика поміняли на Дячука.

25 березня о 13:37 Олександр Снітко
60'

Замість Шулянського дограватиме Кащук.

25 березня о 13:36 Олександр Снітко
60'

Замість Фесюна гратиме Єрмаков.

25 березня о 13:35 Олександр Снітко
57'

Чимала кількість епізодів боротьби нами програна. Жодного запалу.

25 березня о 13:32 Олександр Снітко
55'

Хіракава подавав із правого флангу, але Мартинюк перевів м'яч на кутовий.

25 березня о 13:31 Олександр Снітко
53'

Огата підставився під фол Сича на лівому фланзі оборони.

25 березня о 13:27 Олександр Снітко
50'

Шулянський вистрілив здалеку з лівого флангу кудись суттєво повз ворота.

25 березня о 13:26 Олександр Снітко
48'

ГОЛ! Сато просто підставив голову на дальній стійці під відскок м'яча від поперечину, у яку перевів головою на ближній подачу кутового з правого флангу Секіне.

25 березня о 13:24 Олександр Снітко
46'

Фарину випустили замість Боля.

25 березня о 13:23 Олександр Снітко
46'

Шостака замінили на Кулієва.

25 березня о 13:22 Олександр Снітко
46'

МОМЕНТ! Аракі з лівого флангу штрафного закрутив у дальній кут, проте Фесюн парирував.

46'

Ямаду замінили на Хіракаву.

25 березня о 13:21 Олександр Снітко
46'

Хосоя вийшов замість Сомено.

25 березня о 13:20 Олександр Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

25 березня о 13:06 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

25 березня о 13:04 Олександр Снітко
44'

МОМЕНТ! Несподівано подача Сича з правого флангу полетіла в дальню дев'ятку, проте Кокубо встиг виловити м'яч та перевів на кутовий.

25 березня о 13:01 Олександр Снітко
41'

Простріл Мартинюка з лівого флангу захисник перевів на кутовий.

25 березня о 13:00 Олександр Снітко
39'

Ямада з глибини правого флангу закинув до центру штрафного за спини захисникам, але Сомено трохи не дістався.

25 березня о 12:55 Олександр Снітко
34'

МОМЕНТ! Відскок від Желізка від подачі з лівого флангу в центрі штрафного Сато завершив ударом зльоту над воротами.

25 березня о 12:53 Олександр Снітко
33'

ПОПЕРЕЧИНА! Мацукі перед штрафним забрав відскок від Фесюна, після подачі кутового з правого флангу, але поцілив зльоту у верхній каркас.

25 березня о 12:52 Олександр Снітко
32'

МОМЕНТ! Ямада закрутив удар із штрафного з правого флангу під ближню стійку, але Фесюн витягнув на кутовий.

25 березня о 12:51 Олександр Снітко
30'

Кухаревич привіз штрафний на лівому фланзі триманням за руку Мацукі.

25 березня о 12:49 Олександр Снітко
27'

Відверто немає гострого футболу від збірної України.

25 березня о 12:45 Олександр Снітко
25'

Контролюємо м'яч на власній половині під тиском суперників.

25 березня о 12:42 Олександр Снітко
22'

МОМЕНТ! Фесюн привіз черговий момент на наші ворота невдалим пасом на правий фланг, після чого Сомено бив із зони перед штрафним, але поцілив над воротами.

25 березня о 12:39 Олександр Снітко
19'

Передача на хід до правого флангу штрафного йшла на Назаренка, але Сузукі перевів м'яч на воротаря.

25 березня о 12:38 Олександр Снітко
18'

Мацукі перед штрафним України підкотився в ноги Дідику.

25 березня о 12:36 Олександр Снітко
16'

Желізка на лівому фланзі оборони збив Аракі.

25 березня о 12:35 Олександр Снітко
14'

МОМЕНТ! Фесюн на ближній зустрів постріл Аракі з правого флангу штрафного.

25 березня о 12:32 Олександр Снітко
12'

Аракі заблокував на кутовий простріл Аракі з лівого флангу штрафного.

25 березня о 12:30 Олександр Снітко
9'

МОМЕНТ! Ямада змістився на правому куті штрафного з ударом у ближній низом, але Фесюн забрав.

25 березня о 12:27 Олександр Снітко
7'

Помилка Сича на м'ячі на правому фланзі оборони призвела до можливості прострілити для Мацукі, проте захисники підстрахували.

25 березня о 12:25 Олександр Снітко
5'

МОМЕНТ! Фесюн із власного воротарського подарував м'яч Сонамо в зоні перед штрафним, той скинув поблизу на Аракі, а партнер із-за меж штрафного пробив над поперечиною.

25 березня о 12:24 Олександр Снітко
3'

Мацукі невдало виконав подачу кутового з правого флангу на ближню стійку.

25 березня о 12:22 Олександр Снітко
1'

Шалена підтримка, як для рівня молодіжок, для Японії.

25 березня о 12:19 Олександр Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

25 березня о 11:55 Олександр Снітко
25 березня о 11:54 Олександр Снітко

У понеділок, 25-го березня, відбудеться поєдинок товариського матчу, в якому змагатимуться Японія U-23 і Україна U-23. Матч пройде в Кіта-Кюшю (Японія), на полі стадіону "Мікуні Ворлд Стедіум", початок о 12:15.

Команда Руслана Ротаня готується до участі в Олімпійських іграх у Парижі влітку цього року, тож у березні базується в географічно віддаленій від нас Японії, і там же проведе перший контрольний матч у 2024 році. Суперник - фіналіст минулорічних Азійських ігор, тож рівень конкуренції буде гарантовано високим.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Японія U-23 - Україна U-23.