Фенера другий рік поспіль перемагає у єврокубковому турнірі

Минулого сезону італійська команди виграла Кубок Виклику, а сьогодні взяла Кубок ЄКВ

Волейболістки італійської «Фенери» досягли успіху і у другому фінальному матчі розіграшу Кубка ЄКВ серед жінок. Тиждень тому вони обіграли в гостях швейцарський «Вітеос» із міста Невшатель 3:0, а у повторному поєдинку на своєму майданчику завдали поразки суперницям із рахунком 3:1.

Вже після другого сету сьогоднішнього матчу можна було вітати гравців «Фенери» із завоюванням трофею. Вигравши першу партію 25:9, а другу 25:20, італійки забезпечили собі загальну перемогу. Тому у третьому сеті трохи розслабилися і дозволили гостям скоротити відставання. Втім, четверту партію місцева команда провела блискуче і була явно сильнішою за опоненток 25:13.

Кубок ЄКВ з волейболу. Жінки
Фінал. Другий матч. 20 березня
«Фенера» (К'єрі, Італія) - «Вітеос» (Невшатель, Швейцарія)

3:1 (25:9, 25:20, 20:25, 25:13)
Перший матч - 3:0

Цікаво, що минулого сезону «Фенера» теж здобула європейський трофей, але Кубок Виклику. І ось тепер новий успіх.

До речі, Кубок Виклику серед жінок цього сезону виборола інша італійська команда «Ігор Горгонзола» (Новара).