Попередження: Червак, 90, Мозіль, 90+1 - Підгурський, 29

«Металіст 1925»: Проценко (Мозіль, 52) - Фарина, Червак, Імереков, Капінус (Жичиков, 81) - Юрченко - Габелок, Арі (Русин, 58) - Гармаш - Бичек (Борячук, 58), Юсов (Фрімпонг, 81).

Запасні: Сидоренко, Безуглий, Обінайя, Вачіберадзе, Дмитренко.

«Рух»: Ледвій - Роман, Дідик, Слюбик, Сич - Таллес (Лях, 51), Підгурський (Холод, 60), Пастух - Плюман (Руніч, 60), Карабін (Теслюк, 90+4), Квасниця (Федор, 90+3).

Запасні: Герета, Кітела, Столярчук, Непейпієв.

16 березня о 14:59 Олександр Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

16 березня о 14:57 Олександр Снітко
90' +6

Жичиков змістився з правого флангу, відіграв на Гармаша, той загострював до штрафного, але Борячука не знайшов.

16 березня о 14:54 Олександр Снітко
90' +4

Теслюк гратиме замість Карабіна.

90' +3

Квасницю замінили на Федора.

16 березня о 14:51 Олександр Снітко
90' +1

Мозіль покричав на головного арбітра.

16 березня о 14:50 Олександр Снітко
90'

Червак у підкаті зіграв на лівому фланзі оборони проти Руніча.

16 березня о 14:48 Олександр Снітко
88'

ПЕНАЛЬТІ СКАСОВАНО! Та й правильно.

16 березня о 14:47 Олександр Снітко
87'

Так там у спину влучив м'яч, хіба ні?

86'

ПЕНАЛЬТІ! Слюбику в руку поцілив удар із правого флангу штрафного від Борячука.

16 березня о 14:44 Олександр Снітко
84'

ГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Імереков другим дотиком на дальній завершив простріл Жичикова з розіграшу кутового з правого флангу.

16 березня о 14:41 Олександр Снітко
81'

Фрімпонг гратиме замість Юсова.

81'

Капінуса замінили на Жичикова.

16 березня о 14:40 Олександр Снітко
80'

Серія кутових для Руху на лівому фланзі завершилась заблокованим дальнім ударом від Сича із зони перед штрафним.

16 березня о 14:37 Олександр Снітко
77'

ГОЛ СКАСОВАНО! Офсайд був у Гармаша, який намагався добити першим.

16 березня о 14:35 Олександр Снітко
75'

Щось досі шукають на VAR.

16 березня о 14:33 Олександр Снітко
72'

ГГГГГГГГГОООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Подача з розіграшу кутового з правого флангу від Габелка на дальню стійку завершилась панікою із спробами пробити, що зрештою завершилось добиванням Русина.

16 березня о 14:31 Олександр Снітко
70'

Тримає м'яч у центрі поля 1925.

16 березня о 14:28 Олександр Снітко
67'

Борячук закинув до правого флангу штрафного на Русина, той пробив зльоту до рук воротаря не дуже сильно, але при цьому зачепив потім ногу Слюбика шипами.

16 березня о 14:26 Олександр Снітко
65'

МОМЕНТ! Борячук завершив ривок у центральній зоні дальнім ударом під праву стійку, але Ледвій парирував на кутовий.

16 березня о 14:23 Олександр Снітко
63'

1925 намагається скористатись перевагою за кількістю гравців на полі.

16 березня о 14:20 Олександр Снітко
61'

Плюман попереджений за емоції після заміни.

60'

Плюмана поміняли на Руніча.

16 березня о 14:19 Олександр Снітко
60'

Підгурського замінили на Холода.

16 березня о 14:18 Олександр Снітко
58'

Борячук вийшов замість Бичека.

58'

Арі замінили на Русина.

16 березня о 14:17 Олександр Снітко
57'

Ще по заміні готують обидві команди, а тим часом травма в Арі.

16 березня о 14:15 Олександр Снітко
55'

МОМЕНТ! Юрченко з лівого флангу штрафного викотив у центр під удар Моурі, а той у дотик спрямував м'яч повз дальню стійку під тиском Плюмана.

54'

Подачу Капінуса з правого флангу вибили за межі штрафного захисники.

16 березня о 14:12 Олександр Снітко
52'

Проценка замінили на Мозіля.

16 березня о 14:11 Олександр Снітко
51'

Лях вийшов замість Таллеса.

16 березня о 14:10 Олександр Снітко
50'

ВИЛУЧЕННЯ! Роман пішов відпочивати за свій підкат.

16 березня о 14:09 Олександр Снітко
49'

Романа зараз мають вигнати з поля.

48'

Проценко отримав удар у обличчя ногою від Романа, який у підкаті пішов наздоганяти власну ж невдалу передачу на хід партнеру.

16 березня о 14:08 Олександр Снітко
47'

Таллес завершував відскок від ауту з правого флангу перед чужим штрафним, але пробив зльоту до рук воротаря.

16 березня о 14:05 Олександр Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

16 березня о 13:50 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45' +2

Високу подачу Сича з правого флангу Плюман зупинив на дальньому боці штрафного, але розвинути епізод не зумів.

16 березня о 13:48 Олександр Снітко
45'

Арбітр дозволив командам провести на полі ще, як мінімум, дві хвилини.

44'

1925 перетягнув м'яч на чужу половину, але для чого? Моментів не створюють.

16 березня о 13:45 Олександр Снітко
42'

Червак у підкаті блокував удар Квасинці з правого флангу штрафного на кутовий.

16 березня о 13:43 Олександр Снітко
40'

Продовжуються атаки Руху. Рахунок може стати й більшим.

16 березня о 13:41 Олександр Снітко
38'

МОМЕНТ! Випустив подачу з лівого флангу до воротарського з рук Проценко, але на добиванні Пастух пробив повз ліву стійку.

16 березня о 13:39 Олександр Снітко
36'

ГГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Висока подача з правого флангу від Сича завершилась на дальній ударом зльоту під стійку від Плюмана.

16 березня о 13:37 Олександр Снітко
34'

ГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Підгурський просто біг навпростець до штрафного через центральну зону й пробив під воротарем із меж чужих володінь.

16 березня о 13:36 Олександр Снітко
33'

МОМЕНТ! Карабін перед штрафним отримав передачу з правого флангу від Квасниці, але пробив над дальньою дев'яткою.

16 березня о 13:34 Олександр Снітко
31'

Фол в атаці на правому фланзі проти Червака від Пастуха.

16 березня о 13:31 Олександр Снітко
29'

Підгурський попереджений за фол проти Гармаша в центрі поля.

28'

МОМЕНТ! Подачу з правого флангу від Квасниці перехопили захисники, але відскок у пів колі перед штрафним Таллес завершив ударом повз ліву стійку.

16 березня о 13:29 Олександр Снітко
26'

Пастух зачепив ногою руку Бичека в боротьбі в повітрі в центрі поля.

16 березня о 13:26 Олександр Снітко
24'

Гармаш влетів біля центрального кола в Підгурського.

16 березня о 13:25 Олександр Снітко
22'

Бичек не дістався до високого м'яча перед штрафним у боротьбі проти Дідика за закидання з глибини.

16 березня о 13:23 Олександр Снітко
20'

ГГГГГГГГГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛ! Квасниця на правому фланзі штрафного отримав передачу Пастуха з центрального кола та в падінні пробив під воротарем.

16 березня о 13:20 Олександр Снітко
18'

ГГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Плюман із пенальті пробив у лівий верхній кут.

16 березня о 13:19 Олександр Снітко
17'

ПЕНАЛЬТІ! Квасниця фінтом розхитав Фарину на правому фланзі штрафного, а той його збив.

16'

МОМЕНТ! Подачу кутового з правого флангу на дальню стійку Імереков скинув на Гармаша головою, але той із другого поверху перевів м'яч над воротами.

16 березня о 13:15 Олександр Снітко
13'

Гармаш отримав пошкодження руки, коли впав на лівому фланзі атаки.

16 березня о 13:14 Олександр Снітко
11'

Повністю віддав м'яч суперникам Рух. Незвична картина.

16 березня о 13:12 Олександр Снітко
9'

Кутовий із правого флангу розіграли під подачу Капінусу, а той бозна-куди запустив м'яч.

16 березня о 13:11 Олександр Снітко
8'

Стандартами оточив 1925 чужі володіння.

16 березня о 13:09 Олександр Снітко
6'

Подачу кутового з правого флангу на дальню для Юсова перевели на черговий корнер захисники.

16 березня о 13:08 Олександр Снітко
5'

Простріл Арі з правого флангу блокував на кутовий захисник.

16 березня о 13:07 Олександр Снітко
4'

ОФСАЙД! У ліву штангу вколотив м'яч Сич із центру штрафного, але Карабін із лівого флангу на нього викочував із офсайду.

16 березня о 13:05 Олександр Снітко
3'

Роман чисто не дав Арі зайти з м'ячем до лівого флангу штрафного.

2'

Подачу з правого флангу від Арі перехопив головою в центрі штрафного Слюбик.

16 березня о 13:03 Олександр Снітко
1'

Рух пресингує від перших хвилин.

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

16 березня о 12:00 Олександр Снітко
16 березня о 11:59 Олександр Снітко

У суботу, 16-го березня, відбудеться поєдинок 21-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться харківський «Металіст 1925» і львівський «Рух». Матч відбудеться в Києві, на полі стадіону «Лівий берег», початок о 13:00.

Віктор Скрипник укотре змінив клуб у рамках УПЛ, але його нова команда так само не перемагає. Якщо так і триватиме, то вже зовсім незабаром «Металіст 1925» боротиметься не за вихід із зони перехідних матчів, а за порятунок із зони вильоту. У майбутній грі у «жовто-синіх» буде черговий непростий суперник - футболісти Віталія Пономарьова повернулися на успішну смугу і вже знову мітять у єврокубки.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Металіст 1925» - «Рух».