Перший гол Забарного! Борнмут зробив суперкамбек із 0:3 та виграв у Лутона

У другому таймі вишні відвантажили 4 м'ячі у ворота одного з аутсайдерів АПЛ

Увечері 13 березня відбулося перегравання матчу 17-го туру АПЛ, у якому зустрічалися Борнмут та Лутон.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Господарі поля, програючи 0:3 після першого тайму, зробили великий камбек та виграли матч 4:3!

Український захисник Ілля Забарний на 62-й хвилині ударом головою забив свій перший м'яч за Борнмут в АПЛ (рахунок став 2:3).

❗️ ВІДЕО у Telegram. Гол Забарного у матчі Борнмута та Лутона

Потім вишні забили ще два м'ячі зусиллями Антуана Семеньо та вирвали перемогу в драматичному матчі (4:3),

Цікаво, що 16 грудня 2023 року матч цих команд був перерваний на 65-й хвилині, коли капітан «Лутона» Том Лок'єр знепритомнів. Було вирішено переграти зустріч повністю.

Борнмут знаходиться на 13-му місці (35 балів), а Лутон розташований на 18-й позиції (21 пункт).

АПЛ. 17-й тур, 12 березня (перегравання)

Борнмут - Лутон - 4:3

Голи: Соланке, 50, Забарний, 62, Семеньо, 64, 83 - Чонг, 9, Огбене, 31, Барклі, 45+1

Борнмут: Нето, Сміт (Адамс, 71), Міфем, Забарний, Крісті (Хілл, 90+6), Кук, Скотт (Унал, 46), Уаттара, Сіністерра (Таверньє, 46), Соланке (Біллінг, 90+1), Семеньо.

Лутон: Камінськи, Каборе, Берк, Хасіока (Раддок-Мпанзу, 68), Менджі, Дауті, Барклі (Беррі, 88), Кларк, Чонг (Вудроу, 73), Огбене (Таунсенд, 88), Морріс.

Попередження: Кларк (30), Огбене (66), Сміт (69).