Без Роналду. Стали відомі усі півфіналісти Ліги чемпіонів Азії

В останньому чвертьфінальному протистоянні Йокогама Марінос вибила Шаньдунь Тайшань

13 березня відбувся останній матч-відповідь чвертьфінальної стадії Ліги чемпіонів Азії між командами «Йокогама Марінос» та «Шаньдунь Тайшань». Гра завершилася з рахунком 1:0 на користь господарів [перший поєдинок - 2:1].

У півфіналі змагань клуб із Японії зіграє проти ФК «Ульсан Хюндай», який вибив «Чонбук Моторс».

У півфіналі у нижній частині турнірної сітки зійдуться «Аль-Айн» і «Аль-Хіляль».

Колишній клуб Сергія Реброва та Андрія Ярмоленка у драматичному поєдинку обіграв «Аль-Наср» разом із Кріштіану Роналду у серії післяматчевих пенальті.

«Лідери» без травмованого Неймара виграли два матчі у «Аль-Іттіхада» Каріма Бензема та Н'голо Канте з ідентичним рахунком 2:0.

Півфінальні протистояння АЛЧ складатимуться також із двох матчів: 16-17 та 23-24 квітня.