«Манчестер Сіті»: Едерсон (Ортега, 56) - Вокер, Акандж, Стоунз, Аке - Родрі, де Брюйне (Ковачич, 69), Фоден - Бернарду Сілва, Холанд, Альварес (Доку, 69)

Запас: Діас, Гомес, Гвардіол, Нунес, Бобб, Льюїс

90' +7

Штовханина в штрафному Ман Сіті, але некритично.

10 березня о 19:39 Сергій Рип'юк
90' +4

Салах отримав м'яч в офсайді, віддав пас, тоді відбувся удар в перекладину і ще одне добивання в сітку Елліотта, але положення поза грою вийшло очевидним.

10 березня о 19:38 Сергій Рип'юк
90' +3

Ван Дейк в центрі чисто зупиняє контратаку.

10 березня о 19:36 Сергій Рип'юк
90'

Вісім хвилин додано.

10 березня о 19:35 Сергій Рип'юк
89'

ШТАНГААААААААААА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Доку з лівого кута штрафного пробив низом у дальній кут, м'яч влучив у стійку і відлетів у руки Келлехеру. В атаці-відповіді Ортега в падінні забрав простріл Салаха!

10 березня о 19:32 Сергій Рип'юк
87'

Діас фолить в атаці.

10 березня о 19:30 Сергій Рип'юк
10 березня о 19:29 Сергій Рип'юк
84'

Момент!

Мак Алістер отримав м'яч після скидки зліва і з ходу метрів з 10 пробив над перекладиною!

10 березня о 19:27 Сергій Рип'юк
82'

Діас на фланзі дуже довго тримав м'яч, обігруючи захисників один заодним, але все ж віддати точний навіс не вийшло.

10 березня о 19:26 Сергій Рип'юк
81'

Навіс Салаха справа не долетів до Гакпо.

10 березня о 19:24 Сергій Рип'юк
79'

Доку б'є зліва, виходить слабко і Келлехер забирає після рикошету.

10 березня о 19:22 Сергій Рип'юк
77'

Заміна в Ліверпулля

Гакпо поміняв Нуньєса.

10 березня о 19:19 Сергій Рип'юк
74'

ПЕРЕКЛАДИНА!

Після закидання Келлехер вибиває вперед, м'яч влучає в шию Фодену і відлітає в каркас воріт. Щастить Ліверпулю.

10 березня о 19:17 Сергій Рип'юк
71'

Небезпечно!

Ортега рятує Сіті після закидання, не давши відзначитися Нуньєсу.

10 березня о 19:16 Сергій Рип'юк

Атмосфера на трибунах

10 березня о 19:14 Сергій Рип'юк
69'

Заміни в Сіті.

Альварес і де Брюйне йдуть з поля, їх міняють Доку і Ковачич.

10 березня о 19:12 Сергій Рип'юк
65'

Небезпечно!

Салах після кутового бив, влучив трохи мимо, а в наступній атаці Ортега відбив удар Мак Алістера!

10 березня о 19:09 Сергій Рип'юк
63'

Небезпечно!

Діас майже пробив після пасу Нуньєса, але Вокер в останній момент вибив з-під ніг.

10 березня о 19:08 Сергій Рип'юк
62'

МОМЕНТ!!!!!!!!!!!!!

Салах відразу ж видав геніальний пас врозріз Діасу, але той змарнував вихід на Ортегу, пробивши мимо воріт.

10 березня о 19:06 Сергій Рип'юк
61'

Заміни в Ліверпуля.

Собослаї та Бредлі з поля, їх замінили Салах та Робертсон.

10 березня о 19:05 Сергій Рип'юк
59'

Бернарду Сілва завівся в центрі поля.

10 березня о 19:04 Сергій Рип'юк
59'

Момент!

Діас розігнав контратаку, обігрався з партнером і не приборкав пас у відповідь перед воротарем!

10 березня о 19:03 Сергій Рип'юк
58'

Небезпечно!

Альварес відібрав м'яч в чужому штрафному, але поспішив з передачею і ван Дейк перехопив!

10 березня о 19:01 Сергій Рип'юк
56'

Заміна голкіпера в Манчестер Сіті.

Ортега виходить замість Едерсона.

10 березня о 18:59 Сергій Рип'юк
53'

Нуньєс вчергове заліз в офсайд. А Едерсон знову лежить на газоні

10 березня о 18:57 Сергій Рип'юк
50'

ГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!!!

Мак Алістер з точки пробив у лівий кут на висоті десь метра, Едерсон реагував, але не дотягнувся.

10 березня о 18:55 Сергій Рип'юк
49'

В Едерсона пошкодження, досі надають йому допомогу медики.

10 березня о 18:53 Сергій Рип'юк
47'

Пенальті!

Едерсон отримав пас назад від Аке заслабко, не встиг на м'яч і був змушений збивати Нуньєса!

10 березня о 18:50 Сергій Рип'юк

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

10 березня о 18:35 Сергій Рип'юк

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

10 березня о 18:34 Сергій Рип'юк
45' +4

Собослаї бив зі штрафного на силу, Едерсон зафіксував намертво.

45' +3

Родрі збив Мак Аллістера перед своїм штрафним.

10 березня о 18:33 Сергій Рип'юк
45' +1

МОМЕНТ!!!!

Вокер набрав швидкість, ввійшов в штрафний, сильно прстрелив на дальню штангу і де Брюйне в підкаті сантиметрів не вистачило.

Дві хвилини тим часом додано.

10 березня о 18:30 Сергій Рип'юк
44'

Хланд відібрав м'яч біля штрафного Ліверпуля, обікравши ван Дейка, віддав Альваресу, котрий обвідним ударом метрів з 20 пробив вище!

10 березня о 18:28 Сергій Рип'юк
42'

Небезпечно!

Луїс Діас здалеку б'є трохи мимо воріт!

10 березня о 18:26 Сергій Рип'юк
39'

Момент!

Холанд з центрального кола вибіг один на ван Дейка і Келлехера, розхитав захисника і влучив прямо в руки кіперу!

10 березня о 18:25 Сергій Рип'юк
38'

Небезпечно!

Якби Елліотт бив в дотик після відскоку, було б небезпечно, а так заблокували

10 березня о 18:23 Сергій Рип'юк
37'

Небезпечно!

Де Брюйне наблизився до штрафного Ліверпуля і пробив - м'яч влучив у Бредлі і прокотився мимо лівої штанги!

10 березня о 18:22 Сергій Рип'юк
36'

Ви не повірите.

Де Брюйне віддав пас в аут.

10 березня о 18:21 Сергій Рип'юк
34'

Ван Дейк встигає повернутися і вибити м'яч з ніг Холанда в своєму штрафному.

10 березня о 18:18 Сергій Рип'юк
31'

Момент!

Собослаї вбігав на лінію воротарського, замикаючи навіс справа, але примудрився пробити головою вище!

10 березня о 18:16 Сергій Рип'юк
29'

Сіті відійшов в захист і чекає шанс на контратаку.

10 березня о 18:13 Сергій Рип'юк
26'

Нуньєс в офсайді.

10 березня о 18:12 Сергій Рип'юк
24'

ГГГГГГГГГГОООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!!!!!

Вболівальники Барселони зловтішно посміхнулися - ніхто не накрив Стоунза після того, як де Брюйне з кутового віддав пас низом (!) на ближню штангу, де центрбек Сіті розстріляв в дотик Келлехера. Пам'ятаєте той легендарний матч?

10 березня о 18:09 Сергій Рип'юк
22'

Зміщення Фодена справа в центр вже всім відоме, пробити чи навісити не дають.

10 березня о 18:06 Сергій Рип'юк
19'

Яка шикарна комбінація!

Мак Алістер, Ендо, Елліот, Нуньєс закрутили карусель, Нуньєс отримав пас перед воротами і віддав наліво Діасу на порожні, але перед тим заліз в офсайд.

10 березня о 18:03 Сергій Рип'юк
17'

Дальній удар Фодена заблокували, але Філ майже зачепився за м'яч ще раз в штрафному Ліверпуля.

10 березня о 18:02 Сергій Рип'юк
16'

Нуньєс бив головою після навісу Діаса зліва, але вийшло слабко і неточно.

10 березня о 18:00 Сергій Рип'юк
14'

Неньс в підкаті блокував і ірізався в штангу. Боляче. але без пошкодження.

13'

Момент!

Боедлі ввірвався справа в штрафний, накрутивши зазисника і пробив з гострого кута - трохи мимо.

10 березня о 17:55 Сергій Рип'юк
9'

Небезпечно!

Келлехер відбиває дальній удар де Брюйне!

8'

Момент!

Рідкісний момент - де Брюйне не віддавав, а отримав пас врозріз і з гострого кута перекидав Келлехера - трохи мимо!

10 березня о 17:53 Сергій Рип'юк
7'

Бредлі не пускає Бернарду по своєму фланзі.

10 березня о 17:51 Сергій Рип'юк
5'

Фоден зачепився за м'яч на правому фланзі, але не втрииав його.

10 березня о 17:49 Сергій Рип'юк
3'

Небезпечно!

Альвареса вивели на ударну позицію на лівому куті штрафного, але його удар низом намертво забрав Келлехер.

10 березня о 17:47 Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

10 березня о 17:31 Сергій Рип'юк
10 березня о 17:30 Сергій Рип'юк
10 березня о 17:29 Сергій Рип'юк
10 березня о 17:17 Сергій Рип'юк

В неділю, 10 березня, відбудеться поєдинок 28 туру Англійської Прем'єр-ліги, в якому гратимуть «Ліверпуль» та «Манчестер Сіті». Гра пройде в Ліверпулі (Англія) на полі стадіону «Енфілд», початок - о 17:45 за Києвом.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Команди разом з «Арсеналом» є безпосередніми учасниками чемпіонської гонки. Якраз від «Арсенала» вони відстають на одне і два очки відповідно, але «каноніри» вже виграли свій матч і мають на гру більше. Таким чином, саме лондонцям вигідна нічия в цьому матчі, оскільки у випадку перемоги будь-якої команди саме вона одноосібно очолить турнірну таблицю.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Ліверпуль» - «Манчестер Сіті».