Рух атакує, але навіть ввійти у штрафний не виходить.

Заміна в Колоса

Замість Дієго Каріоки вийшов Владислав Велетень.

02 березня о 19:14 Сергій Рип'юк
53'

Був момент, ніби в жіночому футболі - Топалов подав, а інші просто очима вели за м'ячем, Бурда навіть не стрибав, а просто чекав на м'яч, але пробив вище з кількох метрів.

02 березня о 19:12 Сергій Рип'юк
50'

Колос подав кілька кутових, без успіху.

02 березня о 19:08 Сергій Рип'юк
47'

МОМЕНТ!

Після закидання Климчук відірвався від Бурди, прокинув мимо воротаря і з льоту з гострого кута пробив вище по порожніх воротах!

02 березня о 19:05 Сергій Рип'юк

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

02 березня о 18:50 Сергій Рип'юк

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

45' +1

Дідик скосив в центрі поля Паулаускаса, арбітр пробачив.

02 березня о 18:49 Сергій Рип'юк
45'

Хвилина компенсована.

02 березня о 18:48 Сергій Рип'юк

Дуже повільна гра. Очікуємо від тренерів післяматчеві інтерв'ю в стилі «гра вийшла хорошою, хлопці боролися»...

02 березня о 18:44 Сергій Рип'юк
40'

Дідик добіг з м'ячем до центра поля і зробив щось незрозуміле, віддавши м'яч суперникам.

02 березня о 18:41 Сергій Рип'юк
37'

Непогану атаку запоров Климчук, який сьогодні весь матч дуже повільно приймає рішення.

02 березня о 18:39 Сергій Рип'юк
36'

Плюман пройшов Дієго і зупинився на Богданові.

02 березня о 18:37 Сергій Рип'юк
34'

Богданов у підкаті вибив м'яч у Климчука в центрі поля.

02 березня о 18:35 Сергій Рип'юк
32'

Ні, повернувся Тотовицький на поле.

30'

Пошкодження в Тотовицького, схоже, заміна буде.

02 березня о 18:31 Сергій Рип'юк
26'

Дальній удар Плюмана летить вище воріт.

02 березня о 18:28 Сергій Рип'юк
24'

Плюман подав кутовий, захисники впевнено винесли.

21'

Климчук зліва ввійшов у штрафний, але затягнув з пасом чи ударом, внаслідок чого захисники заблокували удар.

02 березня о 18:21 Сергій Рип'юк
18'

Метушня у воротарському Руха виникла без особливих причин, але пожежу погасили виносом.

02 березня о 18:20 Сергій Рип'юк
16'

Момент!

Сич навісив, Квасниця пробив головою у праву дев'ятку, але саме там стояв голкіпер.

02 березня о 18:16 Сергій Рип'юк
13'

Паулаускас після закидання дістає м'яч, але тільки трохи торкається його.

02 березня о 18:15 Сергій Рип'юк
11'

Паулаускас в штрафному не зумів приборкати м'яч після дальнього низового пасу.

02 березня о 18:12 Сергій Рип'юк
8'

Колос потрохи оговтується, але Рух бігає в контратаки. Квасниця на фланзі хотів на віражі оббігти Бондаренка, не вдалося.

02 березня о 18:10 Сергій Рип'юк
5'

Небезпечно!

Сич пробивав ще раз здалеку, вийшло вище воріт.

3'

ГГГГГГГГГГГГГОООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!

Квасниця на фланзі відкрився, отримав пас врозріз, підійшов до штрафного, віддав трохи назад під удар Сичу, котрий метрів з 14 ідеальло точно несильним ударом під ліву штангу відкрив рахунок.

02 березня о 18:02 Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

02 березня о 6:14 Сергій Рип'юк

В суботу, 2 березня, відбудеться поєдинок 19 туру Української Прем'єр-ліги, в якому гратимуть ковалівський «Колос» та львівський «Рух». Гра пройде в Ковалівці на полі стадіону «Колос», початок - о 18:00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

«Колос», перемігши в попередньому матчі «Верес», знаходиться на сьомому місці в турнірній таблиці. До речі, першим голом за команду відзначився центрфорвард-новачок Гітіс Паулаускас. «Рух» сенсаційно відібрав очки в одного з лідерів чемпіонату, зігравши внічию з «Поліссям» (1:1), відзначився з пенальті Денис Підгурський. Гра першого кола закінчилася нічиєю 1:1, забивали Цуріков і Слюбик.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Колос» - «Рух».

Сергій Рип'юк Sport.ua
По темі:

Футбол | 28 вересня 2024, 22:08 1

Команда Віталія Миколенка у своєму матчі перемогла, а клуб Єгора Ярмолюка зіграв унічию