ВІДЕО. Мудрик емоційно відреагував на поразку в фіналі Кубка ліги

Український вінгер «Челсі» був розлючений через невдачу

25 лютого 2024 року відбувся фінальний матч Кубка англійської ліги 2023/24, в якому зустрілися лондонський «Челсі» та «Ліверпуль». Перемогу з рахунком 1:0 здобула команда Юргена Клоппа.

Український вінгер «синіх» Михайло Мудрик вийшов на поле за декілька хвилин до завершення основного часу гри та повністю відіграв обидва овертайми. Частково саме 23-річний футболіст став причиною поразки «Челсі», адже не зумів виграти верхову боротьбу у Вірджила ван Дейка, коли той забив переможний гол.

Після гри вболівальники зняли відео, на якому видно, як розлючений Михайло прямує у підтрибунне приміщення разом з одноклубниками. Українець не стримував емоції, сильно вдаривши ногою об емблему змагання.

Раніше в мережі з'явилося відео, на якому з Михайла Мудрика та Енцо Фернандеса глузують фанати «Ліверпуля».