Арбітр: Денис Шурман (Київська область).

Стадіон: «Ніка» (м. Олександрія Кіровоградської області).

26 лютого о 17:14 Олександр Снітко

Компенсовано три хвилини

89'

Небезпечно!

Траоре виконав передачу на дільний кут воротарського майданчика, Педрійньо завдав удару, Шевченко в падінні забрав м'яч.

26 лютого о 17:11 Олександр Снітко
88'

Матвієнко сфолив в центрі поля та зірвав атаку Олександрії.

87'

СТІЙКА!

Після діагоналі від Степаненка Швед пробив головою з гострого кута - м'яч влучив у ближню стійку воріт!

26 лютого о 17:08 Олександр Снітко
85'

Шевченко забрав м'яч до рук після навісу з кутового.

26 лютого о 17:05 Олександр Снітко
82'

Бондарь пробив головою після навісу зі штрафного удару, Шевченко правильно обрав позицію та забрав м'яч до рук.

26 лютого о 17:04 Олександр Снітко
80'

Матвієнко виконав дуже неточну діагональну передачу.

26 лютого о 17:02 Олександр Снітко
78'

Калітвінцев грубо зіграв проти Бондаренка. Попередження.

26 лютого о 17:01 Олександр Снітко
78'

Заміни у складі Олександрії. Шостак та Скорко гратимуть замість Мартинюка та Михайленка.

78'

МАТЧ ВІДНОВЛЕНО!

26 лютого о 16:56 Олександр Снітко

Матч буде поновлено о 17:00

26 лютого о 16:54 Олександр Снітко

Відбій!

26 лютого о 16:25 Олександр Снітко
78'

ПОВІТРЯНА ТРИВОГА!

77'

Калітвінцев пробив з-за меж штрафного майданчика, м'яч пролетів над поперечиною.

26 лютого о 16:20 Олександр Снітко
74'

Конопля пробив з-за меж штрафного майданчика, м'яч пролетів набагато вище воріт.

26 лютого о 16:19 Олександр Снітко
73'

Ще одна заміна у складі Олександрії. Де вийшов на поле замість Кулакова.

26 лютого о 16:18 Олександр Снітко
72'

Педрійньйо віддав дуже неточно передачу в напрямку атакувальної лінії.

26 лютого о 16:17 Олександр Снітко
70'

Олександрія протягом другого тайму тисне на ворота Шахтаря. Господарі набагато більше часу проводять на половині поля гостей.

26 лютого о 16:15 Олександр Снітко
69'

Подвійна заміна у складі Олександрії. Бєляєв гратиме замість Ковальця, Джевані - замість Шулянського.

26 лютого о 16:12 Олександр Снітко
65'

Мартинюк отримав попередження за фол проти Шведа. Удар ззаду по ногах.

26 лютого о 16:09 Олександр Снітко
63'

Небезпечно!

Шахтар провів хорошу атаку. Швед обіграв Мартинюка, відпасував у штрафний майданчик на Бондаренка. Артем пробив, але Кампос заблокував.

62'

Судаков виконав штрафний удар з лівого флангу. Сікан пробив головою приблизно з лівого кута воротарського майданчика. М'яч полетів по центру, Шевченко забрав його до рік.

26 лютого о 16:06 Олександр Снітко
59'

Швед втратив м'яч на правому фланзі на своїй половині поля. Олександрія провела атаку, яку завершив Михайленко ударом з-за меж штрафного майданчика. Різник у падінні відбив м'яч.

26 лютого о 16:04 Олександр Снітко
58'

Три кутові удари поспіль виконав Калітвінцев. Двічі на ближній стійці м'яч вибивав Педріньйо, на третій раз Різник зіграв на виході та забрав м'яч до рук.

26 лютого о 16:02 Олександр Снітко
56'

Подвійна заміна у складі Шахтаря. Замість Кевіна на поле вийшов Траоре, замість Криськіва - Степаненко.

26 лютого о 16:00 Олександр Снітко
54'

Мартинюк зіграв на підборі та потужно пробив по воротах приблизно з 22 метрів - м'яч пролетів над поперечиною.

26 лютого о 15:57 Олександр Снітко
51'

Ковалець пробив зі штрафного, м'яч влучив у стінку.

26 лютого о 15:56 Олександр Снітко
50'

Криськів збив Ковальця неподалік від лінії штрафного майданчика.

26 лютого о 15:53 Олександр Снітко
47'

Конопля заблокував удар Шулянського з меж штрафного майданчика.

26 лютого о 15:52 Олександр Снітко
46'

Заміна у складі Шахтаря. Сікан гратиме замість Егіналду.

26 лютого о 15:51 Олександр Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

26 лютого о 15:35 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

26 лютого о 15:34 Олександр Снітко
45' +5

Шахтар невдало виконав кутовий.

26 лютого о 15:33 Олександр Снітко
45' +4

Ковалець прострілив вздовж воріт, Різник забрав м'яч до рук.

26 лютого о 15:32 Олександр Снітко
45' +3

Калітвінцев виконав штрафний удар. М'яч після його удару влучив в стінку.

45' +1

Егіналду у верховій боротьбі налетів на Шулянського. Арбітр призначив штрафний на відстані близько 25 метрів від воріт, майже по центру.

26 лютого о 15:30 Олександр Снітко

Компенсовано чотири хвилини

26 лютого о 15:28 Олександр Снітко
43'

Калітвінцев виконав штрафний удар з правого флангу. Захисники Шахтаря вибили м'яч зі штрафного майданчика.

26 лютого о 15:27 Олександр Снітко
42'

Конопля закинув м'яч у штрафний майданчик на Егіналду, той пробив злету - повз дальній кут воріт пролетів м'яч.

26 лютого о 15:26 Олександр Снітко
41'

Після навісу з кутового намагався пробити головою по воротах Кампос - невдало.

26 лютого о 15:25 Олександр Снітко
40'

Калітвінцев навісив у штрафний майданчик, Бондар у падінні вибив м'яч на кутовий.

26 лютого о 15:20 Олександр Снітко
35'

Замість Зубкова на поле вийшов Швед, який нарешті відновився після травми. Останнього разу Мар'ян грав у чемпіонаті України в вересні.

26 лютого о 15:19 Олександр Снітко
33'

Зубков у зіткненні отримав пошкодження. Потрібна заміна.

26 лютого о 15:15 Олександр Снітко
29'

Калітвінцев навісив у штрафний майданчик, Матвієнко перехопив передачу, яка адресувалася Шулянському.

26 лютого о 15:10 Олександр Снітко
24'

Тепер вже новачок Шахтаря отримав попередження. Кевін ударив Калітвінцева ззаду по ногах.

26 лютого о 15:07 Олександр Снітко
22'

Кампос грубо зіграв в центрі поля.

21'

Небезпечно!

Криськів втратив м'яч в центрі поля, Кулаков після паса партнера наблизився до штрафного майданчика та потужно пробив в напрямку дальнього кута воріт - трохи неточно.

26 лютого о 15:04 Олександр Снітко
19'

Олександрія провела швидку контратаку. У завершальній стадії Шулянський прострілив вздовж воріт, Бондаренко зіграв на перехопленні.

26 лютого о 15:03 Олександр Снітко
17'

Олександрія активно пресингує на чужій половині поля. Шахтарю не завжди вдається розпочати атаку.

26 лютого о 15:00 Олександр Снітко
14'

Шевченко вчасно вийшов з воріт і забрав м'яч в ногах у Педріньйо. Класну передачу на бразильця віддав Судаков, який перекинув Копину.

26 лютого о 14:59 Олександр Снітко
12'

Команди багато часу проводять у центрі поля, граючи в короткий і середній пас та шукаючи шляхи до воріт опонента

26 лютого о 14:53 Олександр Снітко
8'

Було небезпечно біля воріт Шахтаря. М'яч після удару головою у виконанні Кулакова пролетів повз ворота.

7'

Перший удар по воротах у матчі завдав Судаков. Набагато вище поперечини пролетів м'яч.

26 лютого о 13:44 Олександр Снітко

У Кіровоградській області знову оголошено повітряну тривогу!

26 лютого о 13:32 Олександр Снітко

Відбій повітряної тривоги. Матч розпочнеться приблизно через сорок хвилин.

26 лютого о 12:45 Олександр Снітко

В Україні оголошено повітряну тривогу. Матч розпочнеться пізніше.

26 лютого о 12:38 Олександр Снітко
26 лютого о 12:31 Олександр Снітко

Склад Шахтаря

26 лютого о 12:29 Олександр Снітко
25 лютого о 22:50 Олександр Снітко

У понеділок, 26 лютого, відбудеться матч 18-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому гратимуть ФК «Олександрія» та донецький «Шахтар». Команди зустрінуться на стадіоні «Ніка» в Олександрії (Кіровоградська область). Початок призначено на 13:00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Підопічні Руслана Ротаня на мажорній ноті завершили першу половину чемпіонату, з рахунком 3:0 перемігши в гостях «Металіст 1925». Під час зимової перерви колектив залишили колумбійський захисник Хосе Ернандес, а також два гравці середньої лінії Артур Микитишин та Іван Матюшенко. Поповнили ряди клубу інший футболіст із Колумбії Медісон Хуліо, португальський захисник Мігель Кампос, бразильський нападник Де, а також українець Денис Костишин, який повернувся зі США.

«Шахтар» разом з «Динамо» - потенційні лідери чемпіонату. Якщо виграють свої пропущенні матчі. Взимку команда підсилилася кількома виконавцями: бразильськими півзахисниками Кевіном і Марлоном Гомесом, а також грузинським захисником Лукою Лацабідзе. «Шахтар» залишили кілька футболістів, які гратимуть за інші команда на умовах оренди: Очеретько, Топалов, Булеза, Козик, Кастільйо.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Олександрія» - «Шахтар».