«Порту»: Кошта, Маріу, Пепе, Отавіу, Венделл (Еуштакіу, 90), Варела, Гонсалес (Хайме, 80), Консейсау Борхес, 85), Пепе, Галено, Еванілсон (Мартінес, 85).

Запас: Клаудіу Рамуш, Бару, Намасо, Педру, Груїч, Кардозу, Санчес, Франку.

«Арсенал»: Рая, Ківіор, Габріел, Саліба, Вайт, Хаверц, Райс, Едегор, Мартінеллі, Сака, Троссард. (Жоржиньо, 75)

Запас: Рамсдейл, Хейн, Вієйра, Ельнені, Ланнін-Світ, Нванері, Нелсон, Нкетіа, Седрік, Сміт-Роу, Хевен.

КІНЕЦЬ МАТЧУ!

21 лютого о 23:55 Сергій Рип'юк
90' +4

ГГООООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!!!

Пам'ятаєте кращі голи у виконанні Євгена Коноплянки? Все відбулося саме так - красивий обвідний удар у виконанні Галено з лівого флангу метрів з 20 у правий кут, Рая не дістав!

21 лютого о 23:52 Сергій Рип'юк
90' +3

Навіс зліва Рая забирає без проблем

21 лютого о 23:50 Сергій Рип'юк
90'

Чотири хвилини додано

21 лютого о 23:49 Сергій Рип'юк
90'

Заміна в Порту.

Еуштакіу замість Венделла.

21 лютого о 23:48 Сергій Рип'юк
87'

Венделл на газоні, отримав пошкодження.

21 лютого о 23:45 Сергій Рип'юк
85'

Заміни в Порту.

Тоні Мартінес замість Еванілсона, Борхес замість Консейсау.

21 лютого о 23:43 Сергій Рип'юк
83'

Рая виловлює навіс справа від Консейсау.

21 лютого о 23:40 Сергій Рип'юк
80'

Хайме замість Ніко Гонсалеса.

21 лютого о 23:33 Сергій Рип'юк
75'

Заміна в Арсенала.

Жоржиньо замість Троссарда.

21 лютого о 23:30 Сергій Рип'юк
71'

Хаверц вибігає на ворота, кіпер його випереджає.

21 лютого о 23:29 Сергій Рип'юк
68'

Готують тренери заміни, щоб розворушити гру.

65'

Не надто видовищна гра, напружена, але без моментів.

21 лютого о 23:24 Сергій Рип'юк
62'

Відразу ж Хаверц заробив на собі жовту для ніко Гонсалеса.

21 лютого о 23:23 Сергій Рип'юк
61'

Хаверц фолить на Пепе.

21 лютого о 23:17 Сергій Рип'юк
57'

Ківіор фолить на своєму фланзі.

21 лютого о 23:16 Сергій Рип'юк
54'

Гравці Порту в центрі перекушують усе і не дають себе обіграти.

21 лютого о 23:12 Сергій Рип'юк
51'

Консейсау руками тягнув Мартінеллі за футболку.

21 лютого о 23:10 Сергій Рип'юк
48'

В'язка гра першого тайму продовжилася і в другому.

21 лютого о 23:05 Сергій Рип'юк

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

21 лютого о 22:47 Сергій Рип'юк

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

45' +2

Після навісу Сака з кутового Вайт на дальній штанзі головою пробив дуже неточно!

21 лютого о 22:46 Сергій Рип'юк
45'

Сака бив з лінії штрафного, заблокували. Хвилина додана.

21 лютого о 22:44 Сергій Рип'юк
43'

Метушня біля воріт Порту закінчилася фолом в атаці.

21 лютого о 22:42 Сергій Рип'юк
41'

Простріл Вайта блокують, кутовий.

21 лютого о 22:41 Сергій Рип'юк
40'

Момент!

Пепе п'ятою скинув на удар Еванілсону і той з гострого кута пробив в руки Раї!

21 лютого о 22:38 Сергій Рип'юк
37'

Після втрати Арсеналом на своїй половині Ніко вирішив пробити здалеку - м'яч просвистів над правою дев'яткою!

21 лютого о 22:35 Сергій Рип'юк
34'

ПЕРЕКЛАДИНА!

Мартінеллі зліва не пройшов Пепе, перевів направо, а там Сака розхитав суперника і навішував з нульового кута. м'яч після подачі впав на перекладину і вилетів у поле.

21 лютого о 22:34 Сергій Рип'юк
33'

Троссард вирішив пробити з лівого кута штрафного, вийшло метрів на 5 вище.

21 лютого о 22:33 Сергій Рип'юк
30'

Гра йде на половині Порту, але без загострень.

21 лютого о 22:31 Сергій Рип'юк
28'

Кілька навісів Сака зі штрафних успіхів канонірам не принесли.

21 лютого о 22:26 Сергій Рип'юк
25'

Забіг Мартінеллі зліва закінчився навісом на дальню штангу, там нікого не було.

21 лютого о 22:23 Сергій Рип'юк
22'

МОМЕЕЕЕЕНННТТТТ!!!!!!!!!!!!

Після передачі справа Еванілсон в дотик спершу влучив з кількох метрів у праву штангу, а на добиванні чудом не потрапив у ближній порожній кут!

21 лютого о 22:20 Сергій Рип'юк
19'

Швидка атака Порту закінчилася пасом Консейсау направо, але пробити не вдалося і Рая забрав м'яч, що свічкою летів над штрафним.

21 лютого о 22:18 Сергій Рип'юк
17'

Деклан Райс подає штрафний, воротар Порту кулаками виносить нескладну подачу, але арбітр фіксує фол в нападі.

21 лютого о 22:15 Сергій Рип'юк
14'

Атака Арсенала йшла правим флангом, до штрафного дійти не вдалося знову.

21 лютого о 22:12 Сергій Рип'юк
11'

Рая далеко вийшов і вибив м'яч в аут, швидко португальці вкинули, але не вдалося пробити по порожніх воротах.

21 лютого о 22:10 Сергій Рип'юк
10'

Гості контролюють м'яч, але до штрафного Порту часто не доходять.

21 лютого о 22:07 Сергій Рип'юк
7'

І знову пресинг, знов пас португальців в аут.

21 лютого о 22:05 Сергій Рип'юк
5'

Захисники і воротар Порту помилилися і привезли собі аут на рівному місці під пресингом.

21 лютого о 22:03 Сергій Рип'юк
2'

Деклан Райс на фланзі не встиг на м'яч і зрізав опонента в підкаті.

21 лютого о 22:01 Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

21 лютого о 21:47 Сергій Рип'юк

В середу, 21 лютого, відбудеться перший матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, у якому гратимуть лісабонський «Порту» проти лондонського «Арсенала». Гра пройде в Лісабоні (Португалія) на полі стадіону «Драгау», початок - о 22:00 за Києвом.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

«Порту» в своїй групі пропустив вперед «Барселону», але в суперечці з донецьким «Шахтарем» за друге місце впевнено обіграв «гірників» в обох матчах. В чемпіонаті команда пробує наздогнати «Спортинг» та «Бенфіку», але навряд чи це їй вдасться.

«Арсенал» виграв свою групу, а в національній першості разом з «Манчестер Сіті» та «Ліверпулем» утворює трійку команд, які розіграють цього сезону чемпіонський титул, хоча якраз «каноніри» поки що не вважаються фаворитами у цій боротьбі. Мабуть, пріоритетнішим для команди є внутрішнє чемпіонство, але й у Лізі чемпіонів вболівальники вже зачекалися за гучними перемогами, тому очевидно, що Зінченко та компанія не будуть економити сили в цьому турнірі.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Порту» - «Арсенал».