Матч-трилер у Віго. Барселона вирвала перемогу у Сельти на останній хвилині

Дубль у складі гостей оформив Роберт Левандовськи

У суботу, 17 лютого, відбувся матч 25-го туру чемпіонату Іспанії з футболу, в якому зіграли «Сельта» та «Барселона».

Гра пройшла на стадіоні «Балаїдос» та завершилася з рахунком 2:1 на користь гостей.

На гол Роберта Левандовськи у першому таймі господарі після перерви відповіли точним ударом Яго Аспаса. А уже на останній компенсованій арбітром хвилині Левандовськи реалізував пенальті та приніс каталонцям три очки. Поляк забив з другої спроби, адже спочатку промахнувся, але рефері побачив порушення правил і Роберт вдало перебив одинадцятиметровий.

«Синьо-гранатові» посідають третю сходинку у Ла Лізі, відстаючи від «Жирони», яка йде другою та має гру у запасі, на 2 залікові бали.