Вінісіус опинився в штрафному Лейпцига справа і заробив кутовий.

90'

Чотири хвилини додано. Реал стримує атаки господарів.

13 лютого о 23:47 Сергій Рип'юк
85'

Вінісіус сперечається з арбітром і отримує попередження. І Шешко вдарив не м'яч, а Тчуамені

13 лютого о 23:46 Сергій Рип'юк
84'

ЛУНІН!

Після удару Хайдари другим темпом зльоту з лінії штрафного Лунін витягнув м'яч з правої від себе дев'ятки!

13 лютого о 23:44 Сергій Рип'юк
83'

Заміни в Реала.

Лукас Васкес замість Діаса, Хоселу замість Родріго.

13 лютого о 23:43 Сергій Рип'юк
82'

Лунін!!!

Гравці Реала чекали, що опоненти виб'ють м'яч, дотримуючись фейр-плей, але гравці Лейпцига вирішили продовжувати, внаслідок чого Лунін був змушений витягувати м'яч після пострілу Шешко з лінії штрафного з нижнього кута!

13 лютого о 23:41 Сергій Рип'юк
81'

Лунін відбиває дальній постріл Сімонса у лівий кут!

13 лютого о 23:38 Сергій Рип'юк
79'

Небезпечно!

Раум зліва прострілив і м'яч прокотився мимо правої штанги!

13 лютого о 23:36 Сергій Рип'юк
77'

Поульсен відразу б'є по нозі Камавінгу.

75'

Заміни в господарів.

Ельмас замість Ольмо, Поульсен замість Опенда, Хайдара замість Хенріхса.

13 лютого о 23:32 Сергій Рип'юк
72'

Штанга!

Після контратаки Вінісісус опинився у воротарському Реала, фінтом прибрав захисника і без розмаху ткнув у дальній кут, вийшло в праву стійку!

13 лютого о 23:31 Сергій Рип'юк
71'

Лунін!

Спершу виходить і перериває навіс, а потім відбиває дальній удар!

13 лютого о 23:30 Сергій Рип'юк
68'

В центрі поля гра.

13 лютого о 23:27 Сергій Рип'юк
66'

Карвахаль руками вклав Сімонса.

13 лютого о 23:26 Сергій Рип'юк
64'

Момент!

Вінісісус підхопив м'яч, протягнув, віддав направо Родріго, котрий пробив вище.

13 лютого о 23:22 Сергій Рип'юк
62'

Лунін далекко виходить за межі штрафного і в підкаті не дає Шешко вискочити на побачення з собою!

13 лютого о 23:20 Сергій Рип'юк
60'

Лунін кулаком виносить подачу зліва!

13 лютого о 23:17 Сергій Рип'юк
57'

Вінісіус рвався по флангу, але Клостерманн його зупинив.

13 лютого о 23:16 Сергій Рип'юк
54'

Реал знову позиційно атакує.

13 лютого о 23:15 Сергій Рип'юк
53'

Сімакан штовхнув Карвахаля.

13 лютого о 23:13 Сергій Рип'юк
51'

ЛУНІН!

Спершу відбив м'яч перед собою після сильного удару Ольмо з лінії штрафного, а р=потім вийшов і не дав добити Шешко!

13 лютого о 23:12 Сергій Рип'юк
48'

ГГГГГГГГГООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!

Після атаки Реала Браїм Діас пройшов трьох і вирішив бити, не зближуючись з Гулачі, м'яч влетів під саму стійку!

13 лютого о 23:09 Сергій Рип'юк
47'

Момент!

Шешко після кутового головою влучив у суперника!

13 лютого о 23:08 Сергій Рип'юк

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

13 лютого о 22:48 Сергій Рип'юк

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

13 лютого о 22:46 Сергій Рип'юк
45'

Далі без подій на полі, хвилина додана.

13 лютого о 22:44 Сергій Рип'юк
42'

Вінісіус не зумів пройти Клостерманна.

13 лютого о 22:41 Сергій Рип'юк
39'

Мадридські футболісти дуже впевнено перепасовуються в центрі, не можуть опоненти в них відібрати.

13 лютого о 22:38 Сергій Рип'юк
36'

Гравці Лейпцига пасують один одному на своїй половині, мадридці чекають на помилку.

13 лютого о 22:35 Сергій Рип'юк
33'

Хенріхс виконав навіс справа, занадто сильно.

13 лютого о 22:32 Сергій Рип'юк
30'

Сімонс отримав по ногах від Карвахаля в центрі поля, Дані жорстко влетів в опонента.

13 лютого о 22:30 Сергій Рип'юк
26'

Гра йде в центрі поля, команди по черзі фолять, але без карток.

13 лютого о 22:26 Сергій Рип'юк
23'

Момент!

Вінісіус прорвався флангом, віддав направо під удар Родріго, але удар в того вийшов не надто сильним!

23'

Момент!

13 лютого о 22:24 Сергій Рип'юк
21'

Лунін після кутового знову виходить і впевнено забирає м'яч.

13 лютого о 22:21 Сергій Рип'юк
18'

В позиційних атаках по черзі перебувають команди. Дальній удар Крооса спокійно забрав Гулачі.

13 лютого о 22:17 Сергій Рип'юк
15'

Сильний дальній низовий удар Хейнрікса спокійно забирає Лунін.

13 лютого о 22:14 Сергій Рип'юк
11'

Лунін спрокійно виходить і забирає верхову подачу зліва.

13 лютого о 22:12 Сергій Рип'юк
8'

Гра йде в центрі поля, м'яч раз дойшов до Луніна і той спокійно віддав направо точний пас на Карвахаля.

13 лютого о 22:09 Сергій Рип'юк
5'

Перший удар в матчі за мадридцями, але спроба Родріго вийшла не надто вдалою.

13 лютого о 22:05 Сергій Рип'юк
2'

Лунін після кутового грає на виході і виносить м'яч!

13 лютого о 22:02 Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

13 лютого о 22:00 Сергій Рип'юк

Ліга чемпіонів повертається!

13 лютого о 21:37 Сергій Рип'юк
13 лютого о 21:31 Сергій Рип'юк

У вівторок, 13 лютого, відбудеться перший поєдинок 1/8 фіналу Ліги чемпіонів сезону 2023/2024, в якому гратимуть РБ «Лейпциг» та мадридський «Реал». Гра пройде в Лейпцигу (Німеччина) на полі «РБ Арени», початок - о 22:00 за Києвом.

Ліга чемпіонів повертається матчем іспанського гранда проти колективу з Німеччини. «Реал» впевнено виграв всі 6 матчів у групі з «Наполі», «Уніоном» та «Брагою», а на вихідних в себе в чемпіонаті впевнено показав місце вискочці «Жироні» і з хорошим настроєм готується до завоювання чергового титулу і в Ла лізі, і в Лізі чемпіонів. «Лейпциг» в своїй групі зайняв друге місце, поступившись двічі «Ман Сіті», але спокійно розібравшись з «Янг Бойз» та «Црвеною Звездою». В Бундеслізі «бики» йдуть п'ятими з відставанням від зони Ліги чемпіонів в 3 очки.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Лейпциг» - «Реал».