Знову без Мудрика. Челсі вирвав перемогу в лондонському дербі

Матч проти «Крістал Пелес» закінчився з рахунком 3:1

Сьогодні, 12 лютого 2024 року, відбувся матч 24-го туру Англійської Прем'єр-ліги між лондонськими «Крістал Пелес» та «Челсі». Гра закінчилася з рахунком 3:1 на користь гостей.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Перший гол у зустрічі забили господарі поля. Джефферсон Лерма на 30-й хвилині завдав потужного удару з-за меж штрафного майданчика і влучив у дальній кут воріт Петровича.

«Челсі» зумів відігратися на другій хвилині другого тайму. Цікаву комбінацію «синіх» завершив точним ударом Конор Галлахер. Той же Галлахер на 90+1 хвилині вирвав для команди Почеттіно перемогу.

Крапку в матчі на 90+4 поставив Енцо Фернандес, закріпивши перевагу своєї команди.

Український вінгер «Челсі» Михайло Мудрик провів увесь матч на лаві для запасних. Таке трапляється вже в другому матчі поспіль.