Слони чи Суперорли? Визначено фінальну пару Кубка Африки

Фінальний матч між Кот-д'Івуаром та Нігерією відбудеться 11 лютого

Увечері 7 лютого у Кот-д'Івуарі відбулися матчі 1/2 фіналу Кубка африканських націй з футболу.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

У першому півфіналі збірна Нігерії обіграла ПАР по пенальті - 1:1 (пен. 4:2). У нігерійців гол забив Вільям Трост-Енонг із пенальті на 67-й хвилині. А наприкінці основного часу, на 90-й хвилині, Тебохо Мокоена зрівняв рахунок, також забивши 11-метровий. У футбольній лотереї фортуна посміхнулася команді Нігерії.

У другому півфіналі збірна Кот-д'Івуару обіграла команду ДР Конго (1:0). Єдиний гол для слонів у ворота леопардів на 65-й хвилині забив Себастьян Алле.

У фіналі зіграють збірні Кот-д'Івуару (прізвисько: Слони) та Нігерії (Суперорли), Фінальний матч пройде 11 лютого в Абіджані. А у зустрічі за третє місце днем раніше зустрінуться збірні ПАР та ДР Конго.