Таблиця Ла Ліги. Лунін і Циганков втратили очки, Барса повернулася до топ-3

2-5 лютого відбулися матчі 23-го туру чемпіонату Іспанії

2-5 лютого відбулися матчі 25 туру Ла Ліги.

У центральному поєдинку туру «Реал» зіграв унічию з «Атлетіко» у мадридському дербі з рахунком 1:1. Український голкіпер «вершкових» Андрій Лунін вийшов на поле у стартовому складі команди та пропустив гол лише на 90+3-й хвилині.

«Барселона» в гостях виграла у «Алавеса» 3:1.

«Жирона» не зуміла забити на своєму полі «Реалу Сосьєдад» і в результаті поєдинок завершилася нульовою нічиєю. Український півзахисник «червоно-білих» Віктор Циганков провів 80 хвилин поєдинку та був замінений на Валері. Ще один представник у складі жиронців Артем Довбик пропустив зустріч через травму коліна.

«Валенсія» вдома обіграла «Альмерію» 2:1. Українець Роман Яремчук відзначився за «кажанів» на 23-й хвилині, а на 70-й його замінили на Альберто Марі.

Зараз перше місце у таблиці чемпіонату Іспанії посідає «Реал» із Луніним. Підопічні Карло Анчелотті мають 58 пунктів. На другій позиції йде «Жирона» з Циганковим та Довбиком. У Мічела та Ко 56 очок.

«Барселона» завдяки своїй перемозі та нічиїй «Атлетіко» повернулася до топ-3. «Синьо-гранатові» мають 50 балів. «Матрацники» йдуть четвертими (48). Топ-5 замикає «Атлетік» Більбао (45).

«Валенсія» та Яремчук розташовуються на 7-му місці (35).

Ла Ліга 2023/24. 23-й тур. 2-5 лютого

Таблиця Ла Ліги 2023/24 після 23-го туру

Данііл Агарков Sport.ua
По темі:

Футбол | 15 травня 2024, 08:01 0

14 травня «червоно-білі» поступилися «Вільярреалу» з рахунком 0:1 у поєдинку 36-го туру Ла Ліги