Фавориту потрібне диво. Що може допомогти збірній Гани вийти у плей-оф?

У Кубку африканських націй наближається до фінішу груповий раунд

У Кубку африканських націй, що проходить у Кот-д'Івуарі, наближається до фінішу груповий раунд.

До 1/8 фіналу виходять команди, які посіли 1-ше та 2-ге місця у групах, а також 4 найкращі команди з 6, які опиняться на 3-й позиції.

У 3-му турі збірна Гани, один із фаворитів турніру, з дублем Джордана Айю (обидва м'ячі - з пенальті) мала комфортну перевагу над Мозамбіком, проте зрештою втратила важливих два очки (2:2).

При цьому Мозамбік забив обидва голи після 90-ї хвилини, і ці компенсовані хвилини для «чорних зірок» стали найжахливішими в історії.

Збірна Гани посіла третє місце (2 очки). Шанси Гани вийти далі, ставши однією з найкращих третіх команд, є вкрай низькими.

Для того, щоб збірна Гани пробилася до 1/8 фіналу, необхідно поєднання двох результатів:

Існує також варіант, при якому Гана вилетить, якщо Замбія програє Марокко, а Танзанія переможе ДР Конго з різницею в один гол, при цьому ДР Конго заб'є щонайменше три голи (4:3, 5:4...), що вкрай малоймовірно.

Бокс | 19 травня 2024, 01:00 32

Sport.ua разом із GGBET анонсує головний поєдинок суперважкої вагової категорії в боксі за 25 років